L L L

Despre vedetele şi emisiunile televiziunii OTV

Moderatori: Amy, Diana22, karola

Mesajde murfatlar » 17-Ian-2008, 17:35

fiecare cu damblaua ;e colectionar.
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Reclame

Mesajde Vizitator » 19-Ian-2008, 23:57

editat de moderator - spam
Vizitator
 

Mesajde L L L » 23-Ian-2008, 12:37

Si totusi nu a comentat nimeni despre colajul meu, oare de ce? Hmmm .. :-$

#:-S #:-S #:-S
#:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S
Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

Mesajde Crisia » 23-Ian-2008, 12:56

L L L scrie:Si totusi nu a comentat nimeni despre colajul meu, oare de ce? Hmmm .. :-$

#:-S #:-S #:-S
#:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S


Foarte reusit colajul LLL :)>-
E super Lazarus , dar parca din zi in zi mai slab...
Femeile astea , in loc sa aiba grija de el , il termina de tot.. :P
Avatar utilizator
Crisia
novice
novice
 
Mesaje: 68
Membru din: 22-Ian-2008, 22:19

Mesajde Vizitator » 23-Ian-2008, 15:29

[quote="L L L"]Si totusi nu a comentat nimeni despre colajul meu, oare de ce? Hmmm .. :-$

#:-S #:-S #:-S
#:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S #:-S[/
ce ar mai fi de comentat
Vizitator
 

Mesajde L L L » 25-Ian-2008, 09:40

Imagine


By L.L.L. :-h
Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

Mesajde L L L » 13-Feb-2008, 12:43

:arrow: Lazarus şi-a găsit maşina lovită :arrow:


În luna ianuarie, Luis Lazarus s-a distrat de minune în Statele Unite şi a lăsat maşina Toyota, de 60.000 euro, pe mâinile unui “prieten”.

Satisfacţia vacanţei s-a risipit însă când acesta s-a întors şi a găsit maşina lovită “rău”, la portiera dreapta-spate.

De câteva zile, vedeta OTV umblă pe la tot felul de firme ca să îşi repare jeep-ul şi a aflat că portiera nu mai poate fi îndreptată şi că e musai să fie înlocuită.

Din fericire pentru el, nu a împrumutat şi bijuteria de 200.000 euro, Lamborghini Gallardo, serie limitată, ci a ţinut-o ascunsă “la cutie”, în garaj.



Imagine


Imagine

Asa umbla L.L. prin capitala ! =)) =))



By L.L.L. H-(


Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

Mesajde L L L » 13-Feb-2008, 12:57

:arrow: Războiul Diaconescu – Lazarus împarte România în două :arrow:


După publicarea de către „Interesul Public” a studiului realizat de Agenţia de Cercetare şi Măsurare Media (ACMM), care îl plasa pe Luis Lazarus în topul preferinţelor publicului înaintea mentorului său, Dan Diaconescu, am primit la redacţie sute de mesaje. O parte dintre acestea, scrisori, mail-uri, faxuri, îl susţin pe Lazarus şi-l încoronează drept vioara-ntâi în emisiunile „Dan Diaconescu în Direct”. O altă parte însă a votat pentru Dan Diaconescu drept lider incontestabil al unei televiziuni obiective şi de succes.

„Iubire” pentru Lazarus – respect pentru Diaconescu


Pentru a-i susţine pe cei doi, Olga Vlad ne-a scris că „această discordie a fost alimentată de cuplul Gheorghe-Badiu din invidie şi ură pe inteligenţa lui Lazarus, care de fiecare dată vine cu argumente precise, în timp ce cuplul amintit numai cu scenarii fabricate la care participă şi Barata, care sub zâmbetul nevinovat afişează o moralitate îndoielnică. DD, nu te lăsa intimidat!”. Opiniile cititorilor noştri sunt şi partizane: „Luis Lazarus nu va ajunge niciodată la nivelul lui Diaconescu. În primul rând, domnul Diaconescu este o persoană de calitate şi cu mult bun-simţ, lucruri ce lui Lazarus îi lipsesc. Este plin de el şi se crede ceea ce nu este. Rog doamnele care au votat pentru Lazarus să aleagă cu creierul atunci când aleg ceva”, ne-a spus Miruna, referindu-se la cifra sondajului, care arată că peste 67% dintre femei îl preferă pe Lazarus în dauna lui Diaconescu. Un alt cititor, Tazi, votează pentru Lazarus: „Aoleu, am scăpat acest sondaj, dar ţin totuşi să votez: DA, LAZARUS!”. Un alt fan al lui Lazarus susţine „lăsaţi coţocârlele de Petrică, Badiu, Barata. Când e Lazarus, automat ne dispare somnul”. Din comentarii reiese că studiul efectuat de ACMM ilustrează realitatea, deoarece mai toate părerile exprimate pe segmentul întrebărilor „cine e mai deştept? cine e mai frumos?” converg spre părerea că Lazarus este sarea şi piperul, aşa cum ne-a scris şi Maria: „Emisiunile «Dan Diaconescu în direct» fără Lazarus sunt numai mahalageli, bătaie de joc la adresa unor părinţi îndureraţi, părinţi „executaţi” de nişte ţaţe surde şi chioare ca Badiu şi Petrică. Lazarus era sarea şi piperul acestor talk show-uri, el venea cu argumente şi era credibil în faţa noastră, a telespectatorilor. Acum că l-aţi scos (păcat, d-le Diaconescu, că aţi permis unor neica nimeni să-l ponegrească, deşi el v-a ridicat ratingul) din emisiuni, vă spun sincer că, din spectatori fideli (eu, familia, prietenii, cu care comentam zilnic ore întregi), am scos din program OTV-ul. PĂCAT, succes şi să vă duceţi la vale cu Badiu şi Petrică”.


Miliardarii de la OTV


La 40 de ani, Dan Diaconescu are o avere estimată astăzi la 25 de milioane de euro. Asta acum, după ce a primit 20 de milioane de euro de la Vântu pentru postul OTV. Diaconescu deţine în garaj un Mercedes SLK, un Porsche Chayenne, un Rolls Royce, un Bentley, un Infinity Q45. Toate astea pe lângă un iaht de lux şi un avion Cessna. Această avere impresionantă a fost făcută în vreo 17 ani. Ei bine, Lazarus numai într-un singur an şi-a tras în conturi peste un milion şi jumătate de euro. Un Lamborghini Gallardo Nera, ediţie limitată, un Jeep Toyota Land Cruiser ultimul model şi o vilă în cartierul Pipera, de un milion de euro, sunt numai o parte din averea pupilei lui Diaconescu. După cum se poate vedea, asocierea Diaconescu-Lazarus a fost benefică pentru amândoi. Audienţa a crescut cu ajutorul trucurilor şi argumentaţiilor aduse de Lazarus, iar moderarea emisiunii inteligent făcută de Diaconescu, precum şi specularea gusturilor publicului de o anumită factură au îndreptat banii spre conturile OTV. Astfel, alături de Lazarus, Diaconescu a primit oferta de vânzare de la Vântu şi a dat lovitura. Cuplul Diaconescu-Lazarus s-a dovedit a fi imbatabil pe segmentul unui anume public, fapt ce le-a atras sute de mii de euro în buzunare. Dar, cum e-n viaţă, succesul atrage invidia. Despărţiţi de cuantumul zerourilor din bancă, cele două vedete ale OTV-ului au acum drumuri separate. Diaconescu are posibilitatea să se bucure de linişte după atâţia ani de presă „grea”, în timp ce Lazarus e „condamnat” să-şi depăşească maestrul prin muncă asiduă.



Imagine


Hmm .. cum sta L.L. :* :*

By L.L.L. :danke:
Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

Mesajde kamy_kam » 13-Feb-2008, 20:30

razboi? :-?
acum am aflat si eu, ce nasol, luis e mai iubit :)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
Avatar utilizator
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde L L L » 21-Feb-2008, 10:01

For u L.L. ... :* :*


Imagine


By L.L.L. :-t
Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

Mesajde L L L » 26-Feb-2008, 10:29

SURPRIZĂ - Luis Lazarus relansează Tele7abc


Televiziunea care a făcut furori în anii ‘90, Tele7abc, și care a creat vedete precum Teo Trandafir, Mircea Badea, Radu Coșarcă sau Mihaela Rădulescu se relansează. Potrivit lui Ochiosu’, noua vedetă a postului, transformat în 2005 în Senso TV, va fi Luis Lazarus, mâna dreaptă a lui Dan Diaconescu de la OTV. „Surse ascunse prin scrumierele Hotelului Marriott relatează despre o întâlnire foaaaaaaarte interesantă. Sâmbătă, 23 februarie, ora 16.00. Omul de afaceri Marius Locic și Doamna medicamentelor, Anca Vlad, împreună la o masă. Cum pe Anca Vlad nu o interesează, deocamdată, domeniul imobiliar, iar Marius Locic nu importă aspirine, subiectul principal al discuțiilor a vizat singura zonă comună - presa. Iar surse convergente din preajma celor doi oameni de afaceri afirmă că aceștia s-au înțeles asupra unei tranzacții ce vizează postul de televiziune Senso. Informația a fost confirmată indirect de foșgăiala de duminică, din sediul din Piața Dorobanți, unde a fost convocat staff-ul care se ocupa de partea afacerilor de media ale lui Marius Locic. Zvonul proaspăt este ca urmează ceva schimbări la Senso, care în curând se va numi Tele1 sau AtacTV. Acum, știm că zvonurile circulă foarte repede. Mai știm că Luis Lazarus are o mașină foarte rapidă. Deci, e de înțeles de ce Lamborghini-ul lui Lazarus era duminică parcat pe strada Paris. Cum realizatorul nu era pe terasa de la Angel’s, atunci trebuie să dăm crezare zvonului conform căruia, contra un milion de euro, Lazarus va prelua managementul noii televiziuni, unde va fi și protagonist al unui show maraton - „Luis Lazarus Live“. Ochiosu s-a înșelat într-o singură privință. Viitorul post nu se va chema Tele1 sau AtacTV, ci va reveni la numele de Tele7abc.


Imagine



By L.L.L. :*



:!: :!:
Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

Mesajde L L L » 6-Mar-2008, 13:57

Recunoasteti acest tip ? :*

Imagine





By L.L.L. :come:
Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

Mesajde L L L » 10-Mar-2008, 13:31


Luis Lazarus intră tare în mafioţi


Canalul OTV vă prezintă un nou serial de senzaţie. Urmează un nou episod din serialul Elodia. Nu plecaţi nicăieri. În curând va avea mai multe episoade decât Tânăr şi Neliniştit.



Imagine




By L.L.L. H-(
Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

Mesajde Lenea » 5-Apr-2008, 14:21

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Ce-i aici? Fan clubul lui Lazarus cu un singur fan? =))
La prima vedere credeam ca in acel "colaj" e Lazarus si un manelist, pe urma mi-am dat seama ca e o fata :mrgreen:
Avatar utilizator
Lenea
geek
geek
 
Mesaje: 282
Membru din: 18-Sep-2007, 18:21

Mesajde kamy_kam » 5-Apr-2008, 15:30

dar a trecut o luna si fana lui lazarus numai scrie si numai pune poze despre el, oare de ce? :-?
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
Avatar utilizator
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde Super Sylver » 9-Apr-2008, 20:38

L L L scrie:Iata-l si pe Mos Nicolae al nostru ... :-3

Imagine

Image by Mos Nicolae & L.L.L. J-(

Ce poză! :shock: Felicitări L L L :)]-
Dacă voi nu mă vreți, eu vă vreau!
Imagine
www.forumulateilor.ro
www.generatiapro.ro
www.pcbazar.ro
www.teotrandafir.tk
www.spiruharet.net
www.alternativasoftpedia.tk
www.3sudest.eu.org
www.eurodance90.eu.org
www.vocaltrance2000.tk
www.phpbb3refugees.com
www.survivorromania.tk
Configuraţii
PC1 - CPU: Intel Core i7-5820K Haswell-E, 6-core, 3.3Ghz, LGA 2011v3, 140W • CPU Cooler: Cooler Master Hyper T4, 4x Heatpipes, vent. 12cm • MB: Gigabyte X99-UD4, 8x DDR4, 2*PCIEx16/2*x8/3*x1, 10*sATA3/1*SATA Ex/1* M.2/GLAN/8*USB3.0 • GPU: Inno3D GeForce GTX 1060, 3GB GDDR5, 192-bit, 8K • RAM: 16GB Kingston HyperX Fury DDR4, 2400Mhz, CL15, Dual Channel Kit • SSD: 250GB Samsung MZ-750250BW 750 EVO, 2.5" SATA 6Gb/s, R/W 540/520 MB/s • HDD: 2x Seagate 8TB, ST8000AS0002, 5900RPM, 128MB, 5.5W • Blu-Ray Writer: LG BH16NS40 • PSU: Corsair VS650, 650W ATX 2.31, eficienta 85%, 12cm fan, 2x 6+2-Pin PCIe, 4x SATA, PFC Activ • Case: Cooler Master Storm Trooper, Full Tower, 4 fans, 9x 5.25 Bays, 8x 3.5 Bays, 13x 2.5 Bays 13 (converted from 5.25” bay by two 4-in 3 HDD modules), 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x eSATA • Left-Panel Fan: Cooler Master SickleFlow 120mm, Red LED • 5.25" Bay: Media Dashboard Card Reader, 6xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 20pin e-SATA, SATA • Router: D-Link DIR-600 • KB: Logitech G510s, USB, black, 18 programmable G-keys, custom backlit keys, dual 3.5mm audio ports, GamePanel LCD • Mouse: A+ G5-Loki, 2500 DPI, USB • Speakers: Genius SP-U120, 2.0, 3W, USB, Black • Headphones: Skullcandy Hesh 2, AC Milan • Gamepad: Thrustmaster F1 Dual Analog Ferrari 150th Italia Exclusive Edition, 10 buttons, 8-way D-pad • Display: LG Flatron W2243S-PF, 21,5", Full HD, 75 Hz, 40W • Printer: HP Deskjet Ink Advantage 4515 All-in-One • OS: Windows 10 Enterprise x64 + Windows 8.1 Pro x64 • AV: Kaspersky Internet Security 2016
PC2 - CPU: AMD Athlon II X2 240, 2800 Mhz, 65W • MB: ASUS M2N68-AM Plus • GPU: GeForce 7025 (on-board) • RAM: Kingmax DDR2 2GB, PC2-8500, 1066 Mhz, 3W • HDD: Seagate 2TB Barracuda ST2000DM001, SATA3, 7200RPM, 64MB • DVD-RW: LG GH22NS50, 30W • PSU: Corsair VS550, 550W, 120mm fan • Case: Intex Easy PC, MiddleTower • KB: Logitech Y-SZ49, 8 multimedia keys, White • Mouse: A4Tech N-360-1, 1600 dpi • Speakers: Intex IT-NB30 • Headphones: A4Tech HS-800, 109 dB • Gamepad: Logitech Rumblepad 2 • Display: LG Flatron 194WTS, 19" • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: Kaspersky Internet Security 2017
PC3 - CPU: AMD Athlon 64 X2 4600+, 2400 Mhz • MB: ECS GeForce7050M-M v1.0A • GPU: GeForce 7050 (on-board) • RAM: Buffalo 1GB DDR2, 667Mhz • HDD: Western Digital 640GB Caviar Blue, WD6400AAKS, SATA2, 7200RPM, 16MB • DVD-RW: LG GH22NS70 • PSU: Casecom ATX 450W • Case: No Name • KB: Digittex KB331M • Mouse: Plano MT1091P • Headphones: Gembird AP-860 • Gamepad: Genius MaxFire Grandias Turbo • Display: AOC 7GlrA • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: None
Laptop 1 - Asus X553MA-XX490D, 15,6" • CPU: Intel Celeron Dual-Core N28eo, 2,16 Ghz • RAM: 4GB DDR3, 1600 MHz • HDD: 500GB, 5400RPM • DVD-RWGPU: Intel HD Graphics • OS: Windows 8.1 Pro x64
Laptop 2 • CPU: AMD Sempron 3000+, 1.80GHz • RAM: 512 MB • HDD: 40GB • DVD-RWDisplay: 15" • Mouse: A+ G1-Seth, 2400DPI, USB • OS: Windows XP x86

Palmares competiţii
FIFA 11 Cupa lui Moş Crăciun • Brazilia • Calificări
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IX) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VIII) • Anglia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VI) • Rusia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. V) • Anglia • Finalist Imagine
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IV) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. III) • Olanda • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. II) • Germania • Semifinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. I) • Olanda • Semifinalist
FIFA 11 (Ed. XVII) • AC Milan • Grupe
FIFA 11 (Ed. XV) • Juventus • Grupe
FIFA 11 (Ed. XII) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 11 (Ed. VIII) • Liverpool • Grupe
FIFA 11 (Ed. VII) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. IV) • Juventus • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. III) • AC Milan • CÎŞTIGĂTOR Imagine
FIFA 11 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. I) • Roma • Grupe
FIFA 08 WC (Ed. III) • Brazilia • Locul 3 Imagine
FIFA 08 WC (Ed. II) • Italia • Semifinalist
FIFA 08 WC (Ed. I) • Franţa • Finalist Imagine
FIFA 08 (Ed. VI) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. V) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. IV) • AC Milan • Finalist Imagine
FIFA 08 (Ed. III) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 08 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală (abandon)
FIFA 08 (Ed. I) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 05 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 05 (Ed. I) • Juventus • Optimi de finală
Şah (Ed. II) • Semifinalist
Şah (Ed. I) • Sfertfinalist (abandon)
Avatar utilizator
Super Sylver
⭐Fratele Cel Rău⭐
⭐Fratele Cel Rău⭐
 
Mesaje: 25530
Membru din: 11-Mai-2006, 19:04
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Joc preferat: FIFA

Mesajde L L L » 10-Apr-2008, 08:27

Lenea scrie:=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Ce-i aici? Fan clubul lui Lazarus cu un singur fan? =))
La prima vedere credeam ca in acel "colaj" e Lazarus si un manelist, pe urma mi-am dat seama ca e o fata :mrgreen:




:-* :censored:
Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

Mesajde Lululuuuuu` » 11-Apr-2009, 07:33

:| :| :| :| :| :| :| :| :| e ..
Lululuuuuu`
 

Mesajde Amy » 11-Apr-2009, 11:18

Lululuuuuu` scrie::| :| :| :| :| :| :| :| :| e ..
super exprimare.Nu stii mai mult?
Avatar utilizator
Amy
Moderator OTV
Moderator OTV
 
Mesaje: 6631
Membru din: 15-Ian-2009, 23:05
Localitate: Bucuresti

Mesajde Diana22 » 11-Apr-2009, 11:32

atat a avut de spus :))
Imagine
Avatar utilizator
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV
 
Mesaje: 6439
Membru din: 29-Dec-2008, 14:37
Localitate: neamt

Mesajde Amy » 11-Apr-2009, 12:08

E bine si atit decit deloc =))
Avatar utilizator
Amy
Moderator OTV
Moderator OTV
 
Mesaje: 6631
Membru din: 15-Ian-2009, 23:05
Localitate: Bucuresti

Mesajde suceveanca » 11-Apr-2009, 14:07

:wink:
oricum ,stilul mesajului mi se pare cunoscut :)

vad ca aproape toti evita sa posteze pe topicurile unde acum cateva zile,se derula un conflict...inseamna ca s-a spus cam tot ce treb atunci

asa ca a ramas LL liber

are forumul parte de o liniste binemeritata :-h
"Spune-mi şi voi uita, arată-mi şi poate îmi voi aduce aminte, implică-mă şi voi înţelege!"
Confucius
suceveanca
pro
pro
 
Mesaje: 454
Membru din: 5-Ian-2009, 13:07

Mesajde Diana22 » 11-Apr-2009, 14:26

speram sa nu fie linistea dinaintea furtunii :))
Imagine
Avatar utilizator
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV
 
Mesaje: 6439
Membru din: 29-Dec-2008, 14:37
Localitate: neamt

Mesajde suceveanca » 11-Apr-2009, 14:43

se poate sa fie si cum zici tu :-?
insa,oricum,dupa fiecare furtuna tot apare soarele :D

pagubele produse insa sa nu fie prea mari

ca pana la urma orice tensiune treb sa erupa odada si odata

vezi si tu,de diana nu se mai zice nimic,becali e in inchisoare,iar invitatii de la DD se pare ca nu prea trezesc interesul

asa ca,stam toti pe la colturi,asteptam pe unul sa faca o greseala cat de mica,si apoi sarim de-l linsam :D glumesc
ca altfel nu inteleg rostul nr mare de vizitatori care doar citesc,nu posteaza
ca de autentificat e ridicol sa ii obligi sa o faca
si inutil si fara sens
suceveanca
pro
pro
 
Mesaje: 454
Membru din: 5-Ian-2009, 13:07

Mesajde Amy » 11-Apr-2009, 21:40

Dar si serile trecute a fost un caz interesant la D D cu tipul din timisoara gasit mort.Dar culmea pe forum nu discuta nimeni despre asta
Avatar utilizator
Amy
Moderator OTV
Moderator OTV
 
Mesaje: 6631
Membru din: 15-Ian-2009, 23:05
Localitate: Bucuresti

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Vedete & Emisiuni

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 5 vizitatori

  • Reclame