PETRICA GHEORGHE

Despre vedetele şi emisiunile televiziunii OTV

Moderatori: Amy, Diana22, karola

PETRICA GHEORGHE

Mesajde elisa » 21-Sep-2007, 23:48

DOMNULE DIACONESCU,
INCERC SA URMARESC PERMANENT EMISIUNEA D-VOASTRA. VA ROG FRUMOS, SI CRED CA 99% DIN TELESPECTATORI SUNT IN ASENTIMENTUL MEU, SCAPATI DE ACEST RETARDAT PE NUME PETRICA GHEORGHE! IMI FACE GREATA! E UN NESUFERIT! CHIAR IN ACEST MOMENT II PUNE O INTREBARE PENIBILA UNEI TELESPECTATOARE! :-O NU IL MAI SUPORT!!!! E UN MOJIC! INTERVINE IN DISCUTII AIUREA, NEINTREBAT... VAI DE CAPUL LUI! AM URMARIT INTR-O ZI( AM FOST CURIOASA SA VAD CE HAL DE EMISIUNE FACE!) EMISIUNEA LUI SI A CELEILALTE DOAMNE( NU STIU CE CAUTA LANGA EA- EL ESTE UN TARAN , SI NU MA REFER AICI LA PERSOANELE CARE LOCUIESC IN MEDIUL RURAL... CE MAI! OMUL GROTEI!), EMISIUNE CARE ESTE JALNICA... O FI LUCRAT EL INAINTE LA TVR DAR CINE STIE CE PODELE SPALA PE-ACOLO!
DECI, CA SA NU O MAI LUNGIM, PETRICA GHEORGHE, DACA ESTI UN OM INTEGRU, GASESTE-TI ALTA OCUPATIE! NU NE MAI STRESA! EFECTIV, NE INGRETOSEZI!
X( X(
elisa
novice
novice
 
Mesaje: 5
Membru din: 18-Sep-2007, 23:05

Reclame

Mesajde ovidiu panciu » 22-Sep-2007, 12:44

tanti elisa ăştea 1% de care zici matale că'l simpatizează oare'o fi proşti ?...fiece om are părţi nesuferite iar apariţia pe sticlă scoate la iveală şi d'astea ...io'l apreciez pe Gheorghe(şi pe nevastă'sa) şi's de părere că mai bine ai schimba restaurantul (dacă nu'ţi place meniul ) decât să'i ceri bucătarului să'şi schimba reţeta
zîmbeşte mereu,dacă nu poţi,încearcă !Imagine
ovidiu panciu
master
master
 
Mesaje: 619
Membru din: 16-Aug-2007, 14:38
Localitate: sus,la deal

Mesajde foxi » 26-Oct-2007, 09:44

elisa!RUSINICA!!!nu trebuie sa jignesti pentru ca cineva nu are aceeasi parere cu tine!nu stapanesti termenii(RETARDAT?)
nu incerca sa fii ce nu poti!
Avatar utilizator
foxi
geek
geek
 
Mesaje: 273
Membru din: 27-Sep-2007, 10:36

Cum ai ajuns la procentul asta? 99%? :))) penibil...

Mesajde tarlone » 6-Noi-2007, 14:45

Avem tendinta sa credem ca toti ar trebui sau chiar gandesc la fel ca noi... sau ca normalul reprezinta doar gandurile si actiunile noastre... asta este cu adevarat o slabiciune a pshihicului uman... cum sa afirmi ca 99% sunt in asentimentul tau? ai facut un sondaj de opinie? eu chiar il ador pe Petrica si pierd mult mai mult timp in fata OTV cand apare acest personaj. Dar tu ai vorbit in numele a 99% din telespectatori fara sa fi intrebat pe vreunu in prealabil... ce mod simplist de a privi lucrurile si de a trage concluzi...
tarlone
 

bombonel

Mesajde Vizitator » 9-Noi-2007, 10:24

Ce tot aduceti la OTV oameni cu un trecut dubios si cu un comportament de aurolac. Spanu uita ca a fost parnaias si informator inainte de '89 si acu vine la OTV si vrea sa se dea cucos.Eu unul nu dau nici 2 lei pe acesti oameni de rahat. M-ai bine le statea cu vechile meserii - Spanu - fierar betonist si Petrica - ingrijitor de animale , nu sa vina la OTV si sa se dea mari si tari si sa streseze lumea cu ce le debiteaza mintea.
Vizitator
 

Mesajde kamy_kam » 9-Noi-2007, 18:56

acest petrica gheorghe e chiar insuportabil, e de un misoginism cum rar mi-a fost dat sa vad, un infatuat, un om care nu se poate stapani si care doreste sa ne bage pe gat ideile sale, asta la mine chiar nu tine, noroc ca pot judeca singura si nu am nevoie de tricoul d-lui petrica, acela pe care si-l descopera de cate ori are ocazia de parca ar fi singurul care doreste o justitie corecta si nu corupta, deosebirea e ca eu o doresc si mai drastica :| si chiar sa fie aplicata :|
oameni curajosi in justitie, comisari corado catani imi doresc :lee:
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
Avatar utilizator
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

petrica gheorghe

Mesajde Vizitator » 10-Noi-2007, 19:44

astaeste chiar IDIOT
1111111111111111
DANE, DACA IL MAI CHEMI PE ASTA MULT S- AR PUTEA SA NE PLICTISIM
Vizitator
 

Mesajde geamalito » 12-Noi-2007, 19:43

dati foc petrica esti un O taiat esti un nimeni nu insemni nimik pentru noi
hai mai cu viatza ;)
geamalito
novice
novice
 
Mesaje: 1
Membru din: 12-Noi-2007, 19:28
Localitate: galati

Mesajde L L L » 14-Noi-2007, 17:55

[url][/url]
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

referitor la petrica

Mesajde colibita » 6-Dec-2007, 11:57

nu-l subestimati pe petrica. rolul lui de gica contra si-l joaca exemplar. este o vulpe smechera care are mult mai multe in cap decat crede lumea. acceptati ca asta e rolul lui!
colibita
novice
novice
 
Mesaje: 1
Membru din: 6-Dec-2007, 11:55

Re: referitor la petrica

Mesajde emi25 » 7-Dec-2007, 20:48

colibita scrie:nu-l subestimati pe petrica. rolul lui de gica contra si-l joaca exemplar. este o vulpe smechera care are mult mai multe in cap decat crede lumea. acceptati ca asta e rolul lui!


:mrgreen:

minutul 83: Gica Contra in chiloti rosii, tricou negru, dribleaza fenomenal pacalind toti aparatorii, suteaza, si ... nu se vede din cauza cetii oameni buni, va vine sa credeti, nu se poate, ce atmosfera.
Jocul continua cu Luis la balon si paseaza la coechipierii de nadejde. Ce meci, din tribune se huidue, altii fac galerie.
emi25
master
master
 
Mesaje: 681
Membru din: 16-Iul-2007, 15:32

Re: referitor la petrica

Mesajde kamy_kam » 8-Dec-2007, 21:10

emi25 scrie:
colibita scrie:nu-l subestimati pe petrica. rolul lui de gica contra si-l joaca exemplar. este o vulpe smechera care are mult mai multe in cap decat crede lumea. acceptati ca asta e rolul lui!


:mrgreen:

minutul 83: Gica Contra in chiloti rosii, tricou negru, dribleaza fenomenal pacalind toti aparatorii, suteaza, si ... nu se vede din cauza cetii oameni buni, va vine sa credeti, nu se poate, ce atmosfera.
Jocul continua cu Luis la balon si paseaza la coechipierii de nadejde. Ce meci, din tribune se huidue, altii fac galerie.


oh :D ce m-am distrat cand am citit asta =)) =))
acum chiar mi-a trecut somnul :D
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
Avatar utilizator
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Re: referitor la petrica

Mesajde de`amoru`artei » 8-Dec-2007, 21:15

emi25 scrie:....

Dragule ai uitat sa precizezi un detaliu important: Gica Contra Recuperatorul. =))

Nu ma pot abtine ce sa fac. Iarta'ma. :mrgreen:
Avatar utilizator
de`amoru`artei
guru
guru
 
Mesaje: 8888
Membru din: 21-Iul-2007, 19:39

Mesajde murfatlar » 14-Ian-2008, 13:39

d-le Petrica,te cunosc bine ,din anii cind erai la televiziunea romana,dar sincer ne erai asa de de mirlan.
iti mascai ft bine caracterul :^o ,fii te rog mai ponderat.

lumea nu-i facuta doar din prosti,exceptie d-ta si familia...la care adaug si neeeducatii din gasca d-tale.

nu am nimic cu parerile si ceea ce impartasesti d-ta sau ei ,dar m-am saturat de hazul vostru;VI S-A URCAT LA CAP AUDIENTA!REVENITI-VA!
dati dovada de bun simt si nu subestimati pe nimeni,indiferent decita pregatire are.
eleganta in comportament nu costa nimic.
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Mesajde L L L » 14-Ian-2008, 13:52

Petrica Gheorghe iti zic eu :arrow: :arrow: este praf !!! :arrow: :arrow:
Fiecare om are destinul sau - singura regula este sa-l accepte si sa-l urmeze oriunde l-ar duce ...
Avatar utilizator
L L L
master
master
 
Mesaje: 542
Membru din: 13-Noi-2007, 18:23
Localitate: Bucuresti

petrica

Mesajde biancasos » 16-Ian-2008, 01:39

petrica e ridicol....lazarus esti un dragut :x
biancasos
 

...

Mesajde biancasos » 16-Ian-2008, 01:42

L L L esti f.f dragut si sexy
biancasos
 

Mesajde murfatlar » 17-Ian-2008, 17:37

Petrica;dereglat .
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Mesajde Vizitator » 19-Ian-2008, 23:56

Uite dovada nu mai are nimeni ce comenta
<A HREF="http://elodia-e-in-romania.jurnalist.biz/">UITE AICI DACA NU CREZI click</A>
~X( ~X( ~X( eram sigur ca asa e dar acum in sfarsit a iesit adevarul la lumina
Vizitator
 

Mesajde murfatlar » 22-Ian-2008, 16:27

PETRICAAAAAAAAAAAAAA! >:P >:P >:P
DACA-TI MAI PERMITI SA FACI TELESPECTATORII PROSTI ITI VOI JIGNI FAMILIA,FOLOSESC ACEEASI ARMA CA A TA.

ASTA-TI ESTE PUNCTUL SENSIBIL;FAMILIA.
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Tractoristu de la OTV

Mesajde douacapsunici » 23-Iun-2008, 19:49

Ce aveti cu el frtilor ? El omu recunoaste ca e tractorist , ce pretenti ai de la un tractorist , sau zice el asa dar in definitiv el e cioban
Avatar utilizator
douacapsunici
novice
novice
 
Mesaje: 23
Membru din: 10-Iun-2008, 16:15

Hotu striga hotu

Mesajde douacapsunici » 24-Iun-2008, 23:40

Tata are o vorba spune_mi cu cine esti prieten sa iti spun cine esti , PETRICA esti prieten cu PEDOFILU de Marculescu ? din cite imi aduc aminte erai de parte lui.
PETRICA esti prieten cu PEDOFILU dr Tranca sau cu presupusu criminal Cioca , apropo vorbesti de magda ca are nevoie de un psiholog , eu cred ca tu ai nevoie de un psiholog si asta cit mai curind , esti de o moralitate indoelnica , apropo ce virsta iti place la copi 12 11 10 iimi poti da un raspuns.
Ai ghicit sint psiholog ! ai mare nevoie tot ce nu_ti convine trebuie sa fie curva sau nebuna , omu cu probleme tu esti si nu glumesc ia problema in serios si mergi sa la un dr . o persoana care mai crede in persoane recuperabile.
Avatar utilizator
douacapsunici
novice
novice
 
Mesaje: 23
Membru din: 10-Iun-2008, 16:15

Mesajde Vizitator » 6-Iul-2008, 18:07

O fi el tractorist cum i-ii ziceti voi,dar nu uitati ca a trecut print-o facultate,are o experienta,are o cultura generala,dar voi cei care i-l criticati ce aveti?Nici macar materie cenusie suficienta pentru a gandi,de ce i-l jigniti ,ca nu este de acord cu prostimea care se crede desteapta,ca de acuma e la moda,,tot prostul ,se crede frumos si destept,,.
Putin respect ar trebui sa aveti daca nu pentru ceea ce stie ,cel putin pentru varsta,dar se vede ca va lipsesc cei 7 ani de acasa de la mamitica voastra,ani pe care nu-i mai recuperati oricat v-ati stradui.Este foarte greu ca cineva sa incerce sa va explice ceva,nu a-ti intelege pentru ca va este greu sa cunoasteti cuvantul-a gandi,inainte de a spune ceva-
Valorile acum inseamna prostimea,a fi smecher,mahalagioaica,etc,ce timpuri am ajuns sa traim,nu credeam vreodata ca traiesc sa vad asa ceva-atata prostie,mahalagism,incultura si culmea culmilor intr-o televiziune precum otv.
Dar poate vor veni si timpul adevaratelor valori si atunci sa vad prosti care se tot cred destepti si atotstiutori.Pacat de cei care mai gandesc in tara asta ca trebuie sa suporte atatea din partea prostilor.
Tot respectul meu d-le Petrica Gheorghe!Vor veni timpurile cand ii vom face sa-si inghita cuvintele pe toti care au jignit!
Vizitator
 

gheorghe dintre holde

Mesajde Vizitator » 15-Iul-2008, 09:34

petrica gheorghe are studiile lui elena ceausescu,este la fel de plin de ura ,rautate si prostie ca ea.are si el dupa cite am inteles o fata ,sa dea d-zeu sa ajunga cu ea ,mai rau decit magda,si daca il considera pe tolea un om bun, atunci sa-i dea d-zeu asa un ginere,ca el. d-zeu nu doarme,la fiecare ii da dupa cum merita.si el si nevastasa merita un ginere asa bun ca tolea ,asa sa le dai doamne un ginere!
Vizitator
 

Mesajde edy edy » 15-Iul-2008, 09:54

Anonymous scrie:[...]Valorile acum inseamna prostimea,a fi smecher,mahalagioaica,etc, [...]
Dar poate vor veni si timpul adevaratelor valori si atunci sa vad prosti care se tot cred destepti si atotstiutori.[...]


Pai da! Normal! "Valorile acum inseamna prostimea, a fi smecher,mahalagioaica,etc". Nu asa ne invata 0TV?

Atentie! Inainte de etc nu se pune virgula si dupa virgula se pune un spatiu. La fel ca si dupa punct, semnul intrebarii, semnul exclamarii. Il jigniti nu se scrie cu cratima, la fel ca si ati. Corect se scrie "Dar poate va veni timpul"...
Parole, parole, parole!
Valore, valore, valore!
edy edy
novice
novice
 
Mesaje: 92
Membru din: 10-Iul-2008, 08:23
Localitate: Bucuresti

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Următorul

Înapoi la Vedete & Emisiuni

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

  • Reclame