Luis Lazarus

Despre vedetele şi emisiunile televiziunii OTV

Moderatori: Amy, Diana22, karola

Mesajde Vizitator » 8-Aug-2008, 16:07

Rusine! Mesajele care nu va plac le stergeti repede!
Vizitator
 

Reclame

Mesajde Vizitator » 8-Aug-2008, 21:24

D-le Lazarus, va credeam om inteligent.Nu sunteti, insa. De ce va permiteti sa faceti casa bunicii lui Cioaca hambar. Poate nu stiti,dar cuvantul romanesc neaos este sura.
Faptul ca Cioaca, politistul, este infractor nu va da dvs. dreptul sa-i jigniti mama si bunica. V-am spus si va repet. Mama lui Cioaca arata mai bine decat Margareta Ciumac. Pe de alta parte, ce tot incercati dvs. sa dovediti si nu sunteti in stare? De ce nu sunteti in stare?
Daca stergeti mesajele care nu va convin inseamna ca sunteti un comunist inrait. Basca, fiu de burghez imputit!
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 8-Aug-2008, 21:28

D-voastra ,d-le Lazarus, puneti pumnul in gura oamenilor care nu gandesc ca dvs. De ce? Serile trecute ati aparut cu o catelusa pe care ati numit-o Magda. Cred ca acea catelusa s-a simtit jignita, ea fiind mult mai draguta si nevinovata decat Magda!
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 8-Aug-2008, 21:31

Stergeti mesajele, insa gandurile din mintea oamenilor nu le puteti sterge! Rusine! Oricum ,adio Ooooo, ce TV!....
Vizitator
 

LL

Mesajde camel » 11-Aug-2008, 00:06

bun profesionist.ca om:obraznic,ff increzut,kind altii o nimeresc si el nu -nu prea accepta.Oricum,Magda l-a inkuiat bine de tot ku logica...e tarefata. :))
camel
novice
novice
 
Mesaje: 15
Membru din: 10-Iul-2008, 22:57


articol liberatea

Mesajde luci » 11-Aug-2008, 15:02

Este foarte misto tipa aia care este cu el in poza. I-am vazut si in realitate la mall acum cateva saptamani si erau superi tari amandoi.
luci
 

Mesajde kamy_kam » 11-Aug-2008, 21:20

Anonymous scrie:Rusine! Mesajele care nu va plac le stergeti repede!


se sterg doar mesajele cu reclame, respectati regulamentul, tonul sa fie civilizat, altfel luati ban
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
Avatar utilizator
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde kamy_kam » 11-Aug-2008, 21:23

Anonymous scrie:Stergeti mesajele, insa gandurile din mintea oamenilor nu le puteti sterge! Rusine! Oricum ,adio Ooooo, ce TV!....


inca odata se sterg mesajele obscene si cele ce contin publicitate, pt publicitate aveti topic special, tonul dv nu este insa civilizat, ma bucur ca plecati
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
Avatar utilizator
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde King Of Spain » 11-Aug-2008, 22:08

kami_kam un id de mess ceva?
King Of Spain
 

Felicitari d-lui Lazarus

Mesajde kikos » 12-Aug-2008, 06:23

Va felicit d-le Lazarius pentru modul in care ati discutat cu prostituata lui Tolea . Ati dat dovada de intelepciune si caracter . D-le Diaconescu , chiar nu putem scapa de prostituata asta ? De ce ? Pentru ce suntem noi ( telespectatori OTV ) obligati sa o ascultam pe mizeria asta umana . Sper sa se faca dreptate si sa ii se ia copilul . Nu merita sa fie mama .
kikos
 

Mesajde Vizitator » 12-Aug-2008, 07:41

aseara am ramas crispata!
cum sa intervina fosta nevasta a lui Lazarus ,care chipurile se crede o doamna,si sa vorbeasca ce a vorbim ,pai doamna fosta Lazarus bine ca v-a lasat omul asta,auzi la ea sa vorbeasca cu Magda ,plus ce a mai vorbit ea , ca nu a apreciat-o suficient Lazarus pe fosta soacra,doamne ce femei de nimic ,unde mai pui ca se dau si mari doamne.Normal ca e ofticata fosta nevasta a lui Lazarus ,pai cine o mai i-a la cum arata ,poate bunicu'.Aveam pretentie la astfel de asazise mari doamne,nu-si avea rostul sa intervina fosta doamna Lazarus in discutia dintre cretina de Magda si dl Lazarus,dar este clar ca aceasta Mare Doamna nu este departe de nebuna de Magda,cat priveste copilul chiar nu le inteleg pe aceste femei ,foste casatorite ,pai ce au facut copii la lucru manual?nu acesti copii au si un tata,mi-e scarba cand le aud ,,copilul meu",nu doamnelor este copilul vostru.In legatura cu amantele ,pai doamnelor daca nu aveti grija si intelegere fata de soti,normal ca acestia cauta refugiu in alta parte un gaseste intelegere si liniste(cu mici exceptii),acum cand sunteti parasite nu va convine,pozati in femei ranite,cumsecate,dar sunt convinsa ca primul care va face un compliment sunt gata de treaba,lasati asta cu mame eroine ,cumsecate ,nu va prinde.Nu sunt fana Lazarus ,dar am simtit nevoia sa-mi expun parerea vizavi de fosta nevasta ,care pozeaza in femeie ranita alaturi de nebuna de Magda,nu merita Lazarus astfel de nevasta,dar asta-i soarta se mai intampla sa ai de-a face si cu astfel de specimente umane.Dle Lazarus nu va mai consumati ,aceasta fosta nevasta o sa va mai faca zile fripte ,dupa cate am vazut eu la tv si dupa ce am studiat-o putin la tv,trebuie sa fiti tare sa faceti fata la astfel de acuzari,vedeti daca nu-i faceti statuie fostei soacre?ca parca va casatoriserati cu soacra ,nu cu .........asta se intampla cand nu se casca ochii bine inainte de a va incurca sau casatori ,dati peste tot felul de ,,belele,,fara leac.
Pacat,o avea si Lazarus defecte,ca nu exista om perfect ,dar nici asa....,cat priveste analfabeta de Magda,sugestia mea este sa nu mai stati de vorba cu ea ,nici sa-i raspundeti la provocari,chiar nu se merita sa va pierdeti timpul cu ea.
Vizitator
 

Lazarus

Mesajde Carmecita » 12-Aug-2008, 10:18

Offfff nici nu stiu cum sa incep.... Pot spune ca aseara (luni:10/08/08), m-am uitat si eu la emisune la DD in principiu eu am vazut in D-nl Lazarus un om foarte hotarat si foarte calculat si verbal si moral... de ce? Pt ca .... aia de Magda altfel nu o pot numi il ataca fara drept desi ea merita cu inversunare toate atacurile si furiile telespectatorilor pt ca are o nesimtire fara scrupule. In afara faptului ca ea minte ca o .... am o furie groaznica pe femeia asta si nu ma uit la ea pt ca imi place ATENTIE ci pt ca, curiozitatea omului este mare si pt ca scandalurile in Romania sunt foarte cautate nu numai de mine de toata lumea..... oricum sa revin... dansul Lazarus incerca sa ii explice nepoliticoasei ca el nu i-a atacat niciodata copilul verbal si chiar daca el are schimbat numele asta nu inseamna ca trecutul lui este la fel de tulburator ca al ei, ca el nu este un hot ca ea, ca el nu este nepoliticos cu omenirea asa cum numai ea jicneste pe toata lumea la OTV, ca el a facut ceva in viata plecand din saracie fara sa aiba bani de o apa si ajungand sus pe propriile sudori, emotii, suferinta, saracie, obstacole si bineinteles adevaruri... iar diferenta ... Magda: minciuni, insulte, nesimtiri, hotie,inselatorie etc. Paii scumpooooo... sunt foarte multe calitati care nu si-au gasit locul in capusorul tau puneeeeeee mana si ia si invata cum a facut el ca sa iti permiti sa te urci la nivelul lui de cultura si sa stai sa ii dai tu lectii pana atunci .... freaca menta papuso ca nu ne trbuie un exemplu ca tine. scz sper sa mil citeasca ... ca seara nu sunt acasa sa trimit e-mail la OTV si nici nu stiu un alt forum sa ma adresez.
Asa ca D-nl DD mai bine vrem Oana Zavoranu decat pe Cruela vs Margareta :twisted:
Carmecita
 

Mesajde Vizitator » 12-Aug-2008, 10:32

imi place de domnul lazarus pentru ca mereu este bine documentat si are argumente.magda cimacu este un zero barat.locul ei este pe soseaua de centura.....domnul diaconescu ar trebui sa instaleze o bara de inox in studio ca magda sa isi justifice prezenta prestand la bara...ocupa locul degeaba....nu are ce cauta acolo...afara cu ea...analfabeta cu pretentii de doamna...ogica.......alt personaj al carui loc in nici un caz nu este la otv...obsedat dupa femei @-) :tongue:
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 12-Aug-2008, 10:37

Fosta sotie a lui Lazarus a demonstrat aseara ca nu are caracter si a prins o ocazia de a-si varsa frustrarea fata de fostul sot ..Nu era cazul sa intervina..nu era implicata in acest caz. Nu sunt o fana a lui Lazarus..de multe ori nu ii impartasesc opiniile...este dreptul meu asa cum este si dreptul dansului de a avea o alta parere..Este totusi o figura reprezentativa pt jurnalismul romanesc..incearca sa faca un jurnalism de calitate cu mici scapari si oameni buni ..in ultimii ani a castigat un premiu pt investigatii..Revenind la sotia..fosta sotie pardon...Doamna in caz ca nu ati reusit sa pricepeti ..Domnul Lazarus a trecut in revista cateva evenimente marcante din viata dansului pt a justifica schimbarea numelui. S-a referit exclusiv la dansul pt a nu va implica in acest scandal de prost gust...nu pt a va jigni doamna ! Problemele dumneavoastra personale nu trebuie subliniate pe un post de televiziune intr-un caz ce nu va priveste ! Parerea dumneavostra despre atasamentul domnului Luis fata de copilul dumneavoastra nu are nici o legatura cu acest caz sau cu injuriile si calomniile la care a fost supus acest domn si nici nu ati reusit sa demonstrati nimic . Din pacate va faceti de ras cu aceste interventii...frustrarile dumneavostra fata de viata persoanala a domnului Lazarus nu trebuiau expuse pe otv.
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 12-Aug-2008, 12:28

daca tot doreste doamna EX-Lazarus ( pe care sincer o respect dar chiar nu am inteles rostul interventiei dumneaiei din emisiunea de aseara ) sa discute cu Magada nu inteleg de ce nu o invita la dumneaiei acasa la o cafea de ce tb sa o faca la OTV chiar s-a ajuns ca o persoana de o conditie atat de joasa ( Magda ) sa fie invitata permanent pe un post de televiziune ?
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 12-Aug-2008, 12:34

PROBABIL CA ii place si doamnei Antoanela sa apara pe sticla..o visa si ea la statutul de vedeta .
Vizitator
 

un prost

Mesajde ionel » 13-Aug-2008, 06:56

lazarus este un arogant si un increzut :whistle:
ionel
 

bravo Luis

Mesajde Vizitator » 13-Aug-2008, 09:29

Felicitariii d-nle LUIS ai reusit so faci pe magda se,se retraga subtil mult nu mai este deja a inceput sa bata-n retragere. cat despre dumneavoastra tinetio tot asa si sa va traiasca copilasii si sa va seemene vca,caracter.succes..................fan otv ddanyel. :hug: :hug: [/b]
Vizitator
 

lideruuu''

Mesajde cncliv » 13-Aug-2008, 18:58

a fost odata un lideras...si mai asa :P si mai asa :comforter: acum e cam tampitel 8-} in zone inalte''el se vrea dar are fata de hazna si ganduri tulburi @-) ....ma aseazate la casa ta :++: ...nu abera cu gandul la licenta ta :shock: fii hom nu hahalea ...
cncliv
 

Mesajde Vizitator » 17-Aug-2008, 02:55

Deschideti-i si Magdutei o pagina personala, ca-i si ea mare vedeta, nu ?
Cu curriculum vitae la zi., ce-a mai facut in ultimii 5 ani.
In ce confruntari a esit victorioasa, ca-i buna de gura daca l-a terminat din runda I chiar si pe dracu = Lazarus, alias Lica Tzutzurica..
(Cica l-a lovit taman acolo unde-l doare mai tare).
Si initiati niste premii, medalii si alte recompense OTV, potrivite si pentru restul personalului OTV... Ce naiba, isi racesc gura degeaba artistii dumneavoastra ? Uitati cate a strans sefu Dan Diaconescu, mai ceva decat Ceausescu.
Vizitator
 

Mesajde douacapsunici » 17-Aug-2008, 16:51

Dream Catcher
Administrator
Mesaje: 2684
YIM Status:
Trimis: Mie 18 Iul 2007, 12:50 Titlul subiectului: Luis Lazarus

Un colaborator de bază al televiziunii noastre.

FRATE LA UN COLABORATOR DE BAZA AL TELEVIZIUNI NOASTRE , NU-I FACI ASA CEVA , LASI O INCULTA SI O PERSOANA LIPSITA DE CARACTER SA DEA CU NOROI IN UNUL DINTRE PERSOANELE DE BAZA ALE TELEVIZIUNI TELE

"Un colaborator de bază al televiziunii noastre" SI LASI PE AIA SA IL FACA CUM II VENEA LA GURA ,PE TINE CIND TEA LUAT MAGDA IN PENE , NU T-IA CONVENIT
SA VIZUALIZEZI EMISIUNE SA VEZI CE PENIBIL ESTI .
Avatar utilizator
douacapsunici
novice
novice
 
Mesaje: 23
Membru din: 10-Iun-2008, 16:15

Cazul "Elodia"

Mesajde Devedele » 18-Aug-2008, 16:08

B-( pana la urma , postul de televiziune "OTV" va disparea ! Magda date-n mazga mea .. de scroafa .. imputit-o ..
Devedele
 

Re: Cazul "Elodia"

Mesajde kamy_kam » 25-Aug-2008, 18:06

Devedele scrie:B-( pana la urma , postul de televiziune "OTV" va disparea ! Magda date-n mazga mea .. de scroafa .. imputit-o ..


ce ton de mahala L-)


dar in fine, e posibil ca luis lazarus sa fi semnat cu prima tv :(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
Avatar utilizator
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde Vizitator » 31-Aug-2008, 19:02

Hemoroizii au urcat de la cur la cap.
A inceput sa fie paranoic si sa inconjurat de oameni care il pupa in.... :-* .
Ce sa mai....Jiji doi. Un paranoic
Vizitator
 

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Vedete & Emisiuni

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] şi 8 vizitatori

  • Reclame
cron