Magda Ciumac

Imagine

Moderatori: Amy, Diana22, karola

Magda Ciumac

Mesajde claudiucraiova » 10-Iun-2008, 23:33

Domnul Diaconescu se vede dupa cum vorbeste ca aceasta d-soara Magda isi doreste din tot sufletul sa ii faca rau lui Tolea.Dupa cum vorbeste ea crede ca toata lumea este mult mai josnica decat ea.Se crede ca este mai presus de toata lumea...pe toti ii jigneste direct sau indirect....si pe fata ei se vede ca ascunde multe lucruri pe care dvs nu le stiti si incearca sa le ascunda sub acest subiect cu fostul ei sot Tolea.Este cert ca aceasta femeie ascunde foarte multe lucruri
claudiucraiova
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 10-Iun-2008, 23:29

Reclame

MAgda

Mesajde claudiucraiova » 10-Iun-2008, 23:42

Domnule Dan d-soara Magda deja devine penibila cu aceasta maniera de a vorbi.Demonstreaza ca este o d-soara de la tara care nu are nici cei 7 ani de acasa si nici o scoala.Vrea sa afle adevarul in cazul Elodia dar este o fata de la tara fara scoala si maniera cuvintelor elevate.
claudiucraiova
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 10-Iun-2008, 23:29

Mesajde Bobollyno » 10-Iun-2008, 23:44

Nu conteaza ca nu are 7 ani ! important e ca vrea sa faca ceva . a avut curajul sa deschida gura :++:
Sunt asa cum am fost mereu!Privit ca un simplu "tu" prin ochii unora,iubit de inimile altora,uitat prin amintirea multora.....si cu toate aceste sunt acelasi "eu" in mintea mea!
Avatar utilizator
Bobollyno
novice
novice
 
Mesaje: 46
Membru din: 10-Iun-2008, 21:07
Localitate: Bucuresti

Mesajde Archangel » 11-Iun-2008, 12:01

se vede ca esti craiovean...esti PROST de bubui
Archangel
novice
novice
 
Mesaje: 51
Membru din: 9-Feb-2008, 20:02

Mesajde Bobollyno » 11-Iun-2008, 17:13

Archangel scrie:se vede ca esti craiovean...esti PROST de bubui

ei da dulce ai fost cu el =))) :) :o
Sunt asa cum am fost mereu!Privit ca un simplu "tu" prin ochii unora,iubit de inimile altora,uitat prin amintirea multora.....si cu toate aceste sunt acelasi "eu" in mintea mea!
Avatar utilizator
Bobollyno
novice
novice
 
Mesaje: 46
Membru din: 10-Iun-2008, 21:07
Localitate: Bucuresti

Mesajde Archangel » 11-Iun-2008, 19:12

Pai daca vorbeste gura fara el...sau tasteaza degetele fara cap..c sa-i fac?
Archangel
novice
novice
 
Mesaje: 51
Membru din: 9-Feb-2008, 20:02

Mesajde murfatlar » 12-Iun-2008, 11:53

indiferent ce marca poarta Magda;sincer pot spune ca are un curaj pina la inconstienta.
nu remarcati nimic; cei care intra si-l elogiaza pe Tolea nu sunt decit niste puscariasi,recidivisti,curve si persoane care au profitat de pe urma serviciilor facute de Tolea.
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Mesajde Bobollyno » 12-Iun-2008, 13:29

Magda cand la luat a stiut ce ia .... acum vrea sa scape de el ? si a crezut k daca zice k el a ucis`o pe elodia ....... nu e chiar simplu ;)
sau poate e doar un scenariu facut de cei 2 pt reclama ;)
Sunt asa cum am fost mereu!Privit ca un simplu "tu" prin ochii unora,iubit de inimile altora,uitat prin amintirea multora.....si cu toate aceste sunt acelasi "eu" in mintea mea!
Avatar utilizator
Bobollyno
novice
novice
 
Mesaje: 46
Membru din: 10-Iun-2008, 21:07
Localitate: Bucuresti

Mesajde finessa » 12-Iun-2008, 13:38

Buna , un mesaj ptr.cei care sunt impotriva Magdei. Lasati-o fratilor in pace , ce daca a fost prostituata sau ce o fi fost , a avut curajul sa vb. Iar daca va dati cu parerea legat de viata ei personala si intima va intreb ceva : De cand ii treaba magarului de unde beau oile apa ?
Acuma e vb de disparitia Elodiei nu de viata ei. De mintit,mint amandoi , dar un strop de adevar in ceea ce spune Magda exista.
Cat despre domnu Lazarus sa ne scuteasca, sau ii e frica ca ia " nebunatica " asta de Magda banii care sunt pusi la bataie, daca o gaseste pe Elodia ? moarta vie cum e !. El a cautat-o luni intregi cu echipa lui , si nimic . Care e problema lui ca nu il inteleg ?
finessa
 

Mesajde Vizitator » 12-Iun-2008, 16:21

Voi chiar credeti ca fatuca asta face ce face de capul ei ? Mai ganditi-va [-X [-X [-X
Vizitator
 

Mesajde Amortantus » 13-Iun-2008, 19:58

Dom-soara Magda eu cred k domnul Tolea nu ar comite o asa crima deoarece eu am fost si sunt in continuare prieten foarte bun cu Marian Ivan si dupa cum il stiu eu pe Marian nu siar face prieteni dinastia (Criminali) .Ghinionul lui a fost k l-au turnat astia in casa si lau injunghiat k dak no faceau nu se ajungea la inmormantari, dar faptul este consumat si as dori foarte mult sa incetati sa il acuzati pe Tolea care ia fost un prieten foarte bun. Dar Dmnezeu are grija de toate si faza cu Marian dar cine a facuto o sa se gaseasca cineva sa il razbune pe Marian .

Vas ruga sa incetati aceasta minciuna de care ati abuzat ca sa va faceti emisiunea makr o vreme sa nu va mai luati de Tolea lasatil o perioada k sia pierdut un prieten inportant din viata lui......
Amortantus
 

Magda

Mesajde x1 » 13-Iun-2008, 21:45

O felicit pe dna Magda, macar și pentru curajul de a face public un asemenea anunt fff.grav!
x1
 

Mesajde murfatlar » 14-Iun-2008, 16:58

Amortantus scrie:Dom-soara Magda eu cred k domnul Tolea nu ar comite o asa crima deoarece eu am fost si sunt in continuare prieten foarte bun cu Marian Ivan si dupa cum il stiu eu pe Marian nu siar face prieteni dinastia (Criminali) .Ghinionul lui a fost k l-au turnat astia in casa si lau injunghiat k dak no faceau nu se ajungea la inmormantari, dar faptul este consumat si as dori foarte mult sa incetati sa il acuzati pe Tolea care ia fost un prieten foarte bun. Dar Dmnezeu are grija de toate si faza cu Marian dar cine a facuto o sa se gaseasca cineva sa il razbune pe Marian .

Vas ruga sa incetati aceasta minciuna de care ati abuzat ca sa va faceti emisiunea makr o vreme sa nu va mai luati de Tolea lasatil o perioada k sia pierdut un prieten inportant din viata lui......

pe lumea cealalta Marian Ivan va da socoteala ptr toate crimele si tilhariile facute intara si peste hotare puiule,tamaie-l linistit !
a apus Frosa,a apus Ivan;oare sufletele copiilor violati in fata parintilor prinGermania si alte tari nu trebuie sa fie razbunati?
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Re: Magda

Mesajde Vizitator » 14-Iun-2008, 20:12

sa plece magad ca stie numai sa minta si este o ..........dute acasa ca se plictisete lumea cind de vede L-) L-) L-) L-) L-) L-)
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 15-Iun-2008, 17:55

daca s-ar plictisi lumea dl. dd nu ar avea atata audienta :)) =))
Vizitator
 

Mesajde mary99 » 15-Iun-2008, 20:01

Dragilor voi credeti ca a avut curaj Magda?
Nu e curaj , e nesimtire!Lipsa de scupule! Poseda din belsug aceste calitati!
mary99
novice
novice
 
Mesaje: 17
Membru din: 13-Iun-2008, 23:00

Mesajde mary99 » 15-Iun-2008, 20:05

Sau poate e o buna actrita si ea si Tolea.
Sunt exact tipul de oameni , pe care Diaconescu ar fi in stare sa-i plateasca sa joace teatru la OTV ca sa-i creasca audienta! [:-P [:-P [:-P [:-P [:-P :jail:
mary99
novice
novice
 
Mesaje: 17
Membru din: 13-Iun-2008, 23:00

Corect frate

Mesajde douacapsunici » 22-Iun-2008, 19:05

indiferent ce marca poarta Magda;sincer pot spune ca are un curaj pina la inconstienta.
nu remarcati nimic; cei care intra si-l elogiaza pe Tolea nu sunt decit niste puscariasi,recidivisti,curve si persoane care au profitat de pe urma serviciilor facute de Tolea.

ADEVAR AI GRAIT
Avatar utilizator
douacapsunici
novice
novice
 
Mesaje: 23
Membru din: 10-Iun-2008, 16:15

Mesajde douacapsunici » 22-Iun-2008, 19:08

finessa
Buna , un mesaj ptr.cei care sunt impotriva Magdei. Lasati-o fratilor in pace , ce daca a fost prostituata sau ce o fi fost , a avut curajul sa vb. Iar daca va dati cu parerea legat de viata ei personala si intima va intreb ceva : De cand ii treaba magarului de unde beau oile apa ?
Acuma e vb de disparitia Elodiei nu de viata ei. De mintit,mint amandoi , dar un strop de adevar in ceea ce spune Magda exista.
Cat despre domnu Lazarus sa ne scuteasca, sau ii e frica ca ia " nebunatica " asta de Magda banii care sunt pusi la bataie, daca o gaseste pe Elodia ? moarta vie cum e !. El a cautat-o luni intregi cu echipa lui , si nimic . Care e problema lui ca nu il inteleg

E........... MAI SINT PERSOANE CARE SE PRIND DE FIGURA
Avatar utilizator
douacapsunici
novice
novice
 
Mesaje: 23
Membru din: 10-Iun-2008, 16:15

Mesajde murfatlar » 23-Iun-2008, 19:14

nu stim daca era Elodia dar ce ascundeau in cavou? nu-i intereseaza de loc pe cei de la parchet.
astia-s patati toti si partasi la nelegiuri :)] :)] :)] ,doar bani multi sa iasa,ce le pasa lor de viata altora? \:D/ [:-P
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Elodia

Mesajde IONEL ITALIA » 24-Iun-2008, 02:21

DNULE DIACONESCU ce se mai intampla aici la otv numai adevarul nu mai iese la iveala
IONEL ITALIA
 

Elodia

Mesajde IONEL ITALIA » 24-Iun-2008, 02:25

cand mai vine dnul fatu la otv as vrea sa_i faca o farsa unei prietene ast raspuns
IONEL ITALIA
 

Mesajde Vizitator » 24-Iun-2008, 02:27

(:| :tongue: MAM PLICTISITde atata tam tam vreau sa ma mai uit si la niste farse cu dnu fatu
Vizitator
 

am mar indoieli....!..

Mesajde Teodorab » 24-Iun-2008, 08:55

Bobollyno scrie:Magda cand la luat a stiut ce ia .... acum vrea sa scape de el ? si a crezut k daca zice k el a ucis`o pe elodia ....... nu e chiar simplu ;)
sau poate e doar un scenariu facut de cei 2 pt reclama ;)




am mari indoieli ca a stiut,dar macar putea sa intuiasca.nu cred ca acest" mamut " si-a modif.in vreun fel comportamentul inainte de a se casatori cu aceasta fetisoara.si hai sa-i acordam ei circumstantele unei persoane f.tinere care poate un pic din disperare(am inteles ca era intr-o perioda sufletasca nu tocmai placuta),poate un pic din bravada cum mai fac multi tineri din zilele noastre,si de ce nu si dintr-un pic de ignoranta .ce este uluitor la ea,este curajul de a intra in acest joc,ce ar putea sa-i fie mult prea periculos pentru integritatea ei in intregime(fizic,psihic,moral.....)ma indoiesc de faptul ca ar avea ceva de castigat din toata aceasta poveste,ba dimpotriva cred ca va pierde enorm,chiar daca acum nu cred ca poate realiza acest fapt.poate cu timpul dupa ce se va mai maturiza si va reanaliza situatia...!!!!!!!!!!!!!!![/b]
Teodorab
 

Mesajde murfatlar » 24-Iun-2008, 13:05

Nu vezi ca se incearca pe toate caile discreditarea ei? deci Tolea a facut o serie de greseli inclusiv cind lua" bagajul cu el"dupa spusele acelui Ivan.
acum este disperat ca fatuta aceasta sa nu dea pe goarna tot ,sa sifoneze cum sun infractorii,si si-a mobilizat toata oastea cea vestita a interlopilor ptr a o speria.
bravoo Magda ,leapada-te de Satana si incepe o viata linistita,D-zeu sa te aiba in paza!
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Următorul

Înapoi la Dan Diaconescu Direct

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori

  • Reclame