Mesaje pentru Dan Diaconescu

Imagine

Moderatori: Amy, Diana22, karola

Legea Cojocaru

Mesajde vizitator » 12-Mar-2010, 23:15

Buna seara, am o curiozitate, si romani cum ar fi Patriciu , S O Vantu, etc, vor fi despagubiti de aceasta lege?
vizitator
 

Reclame

pronostic gresit dat de paranormala Doina

Mesajde eleonora77 » 12-Mar-2010, 23:37

a zis ca bate brescia in meciul piacenza-brescia, scor final 1-0 pt piacenza, asa ca sa nu mai zica la vrajeala daca nu are acest har cum se lauda, din curiozitate chiar am urmarit, am si restul meciurilor notate si am sa postez rezultatele L-) L-)
eleonora77
 

diaconescu noua saracilor dece nu ne dati bani macar 500lei

Mesajde deiuta_ioana » 13-Mar-2010, 01:07

Cod: Selectaţi tot
[list][list=][img][/img][url][/url][/list][/list]
deiuta_ioana
 

Cum se poate

Mesajde ghitzatheoutlaw » 13-Mar-2010, 01:29

Cum se poate ca sa avem aceleai si preturi ca in strainatate (poate chiar mai mari) si sa fim platiti cu prastia la nivelul de 20% din salariul unui occidental?

Unde se scurge diferenta de bani?
ghitzatheoutlaw
novice
novice
 
Mesaje: 1
Membru din: 13-Mar-2010, 01:24

Mesajde Vizitator » 13-Mar-2010, 03:57

Domnule Dan Diaconescu...eu impreuna cu familia mea,neamuri,prieteni si asa mia departe suntem de acord cu Legea Cojocaru...dar nu stim ...cum sa sa fac pentru a trimite semnaturile la dumneavoastra....pe internet nu exista vrun sait unde sa putem semna intr-un anumit fel....va rog sa imi raspundeti...
Vizitator
 

Mesajde nyxon » 14-Mar-2010, 23:49

Buna seara. Am o intrbala dvs. cum as putea si de unde sa descarc o emisiune care mi a placut? Sper sa primesc un raspuns. Va Multumesc!
Avatar utilizator
nyxon
novice
novice
 
Mesaje: 1
Membru din: 14-Mar-2010, 23:41

CORUPTIA LA Varful M.A.I.

Mesajde adisibiu » 15-Mar-2010, 16:53

UITE AICI SUBIECTE DE DISCUTIE

http://teodorescunicusor.wordpress.com/
adisibiu
 

am cunoscut o fata pe internet si ie bolanva

Mesajde lucian_steaua87@yahoo.com » 16-Mar-2010, 12:57

buna ziua varog din toata inma daca o puteti ajuta si pe luiza ofata de 20 din pitesti bolanva de rinichi si face numai citostatice uitati nr ei 0760822607 daca aveti placerea sa luati legatura cu ia sai acordati si o sansa la viata cu tot respectul lucian momentan este in spital varog mult din toata inima si siufletelul meu.
lucian_steaua87@yahoo.com
 

politica

Mesajde dumis_menta » 16-Mar-2010, 16:42

trimeteti pe cineva sa filmeze o campanie electorala an comuna floresti de giurgiu de la km 30 pe Bucuresti pitesti la dreapta (defunctul primar va fi anlocuit probabil tot co cineva din psd doar sant aici din 89 )cat despre comuna mizerie,garla plina de mortaciuni (sabar)sticle,cauciucurigunoaie menajere etc. Ati avea ce filma si cerceta :pensionari orbi ce se barbieresc singuri bonlavi de leucemie"""""""care beau se plimba prin sat si te sfideaza .:"J A L E".....
dumis_menta
 

Mesajde salut » 17-Mar-2010, 02:10

vreau sa ajut si eu la cazul "SIMINA" sunt din buc daca aveti nevoie de orice de la mn sunt nicusor si nr meu este 0765.933.445
salut
 

GrandPtc Romania

Mesajde GrandPtc Romania » 17-Mar-2010, 21:13

GrandPtc România în colaborare cu GrandPtc World îţi ofera o şansă unică
de a obţine caştiguri consistente colaborând cu compania noastră pentru a obţine o publicitate premium al companiilor susţinute de noi, intra şi vezi dacă oferta noastră de a completa formulare şi a face publicitate prin
clickuri, add-on şi publicarea de articole si bannere pe internet.
http://www.grandptc.com/index.php?ref=grandptcromania
GrandPtc Romania
 

Cazul Simina

Mesajde Dana Spania » 18-Mar-2010, 03:37

Abia astept un nou episod din cazul Simina!
E super tare reconstituirea cazului.
Multi oameni cred ca ceea ce vad la tv e adevarat si nu inteleg ca de fapt e reconstituirea unui caz.
FELICITARI DL. D.D SI DL. BADIU!
Sunt o mare fana a OTV-ului si petrec nopti intregi in fata tv urmarind emisiunile dv.
VA FELICIT!!!!
Dana Spania
 

Mesajde Vizitator » 18-Mar-2010, 11:50

Dupa ce v-am prezentat de ce sînt urmariti de FBI Dan Diaconescu, Danut Liga si Traian Basescu, pentru ca au luat 300 de milioane de dolari, bani dati de enoriasii din SUA, si i-au bagat în jocul de noroc "Suta la suta adevarat", o sa va explicam de ce cred infractorii ca vor scapa. Cerem în mod public FBI si CIA, Ambasadei SUA, sa faca publice averile din SUA ale lui Dan Diaconescu, Adrian Tarau, Danut Liga, Silviu Prigoana, Lucian Coltea s.a.


Bomba zilei
În spatele lui Dan Diaconescu se afla Adrian Tarau, fiul fostului prefect de Bihor din partea PDSR, arestat pentru doua zile de procurorul Alexandru Lele, fugit prin Vama Bors, cercetat pentru contrabanda cu produse petroliere. Stiti cine era seful vamii din judetul Bihor? Vasile Blaga, actualul buldog de casa al lui Traian Basescu.
De unde are Dan Diaconescu vila din Los Angeles?
Într-una din serile petrecute la OTV am avut ocazia sa-l vad pe "celebrul" A. Tarau jr. Îl stiam dat în urmarire generala, dar Bujor Florescu a dezmintit informatia. Tarau facea afaceri cu Dan Diaconescu, Silviu Prigoana, Lucian Coltea, dar si cu altii. Pe numele lui Tarau au fost deschise 9 Dosare Penale pentru contrabanda cu produse petroliere, spalare de bani, evaziune - parca seamana cu teapa "Suta la suta adevarat". Toate dosarele au fost musamalizate de Mafia PD-L-PSD! Toate! Si asta în timp ce regimul Basescu-Boc a închis 5 batrîni pentru o palma de pamînt. Asta, da, lupta împotriva coruptiei! În Bihor se stie ca Tarau jr. este omul lui Blaga. Firma prin care s-au facut afacerile ilegale era "INTERSIS CORPORATION". În fapt, era importata benzina din Slovacia, dar în actele prezentate la vama lui Vasile Blaga era mentionat kerosen, pentru a nu fi platite TVA-ul si taxa de drum. Banii obtinuti din contrabanda "fugeau" în conturi americane. Alte doua firme, "HERTI" si "YVNORK", au cumparat combustibil de la "INTERSIS CORP" prin Slovacia si Ungaria. Erau implicati membri de marca din FSN - (PDSR=PSD) si PD-L, dar si din UDMR. Contrabanda era monitorizata, dar si ocrotita de Serviciile Secrete prin Virgil Magureanu (al carui partid a fost înghitit de PD-L-ul lui Traian Basescu) si Radu Timofte... sefii SRI! La Parchetul General, Tarau jr. era protejat de procurorul-sef Tanase Joita si de Ovidiu Paun. S-a spus atunci, de catre ofiteri curajosi, ca în spatele acestora se afla si Victor Bout, celebrul traficant de arme, care aproviziona AL-QAEDA si a avut afaceri de acest gen si în România. Oare o fi facut afaceri cu armament si cu Mircea Basescu, fratele lui Traian Basescu? FBI si CIA au stabilit ca adresele firmelor din SUA erau false: 25 Grey Stone Manor, 19958-977, County of Sussex, Delaware. (De altfel, în Delaware sînt multe dintre afacerile altui gangster PD-L, Adriean Videanu - nota red.) De asemenea, adresele din Ungaria - Retek U 33-35, Budapesta, H-1024, erau false. Cu toate astea, în Ungaria au avut loc arestari. În România, de ce nu? Cîti bani au fost dati ca mita? Mafia ungara era coordonata de Lajos Siska, sponsor de marca al PSD si UDMR, prin firma Herti din Oradea, orasul ministrului de Interne Vasile Blaga! Caracatita contrabandei cu benzina a lui Tarau jr., omul din spatele biroului lui Dan Diaconescu, de la OTV, se prezenta astfel: Licenta de import pentru firmele din sfera lui Tarau jr. - Herti, Yvnork, Lucmir etc - le folosea tarii vînzatoare, SUA, tarii de origine, Slovacia, si contrabanda se desfasura în România fara ca Vasile Blaga, Parchetul, Politia, SRI, SIE sa faca ceva. Singurul care a îndraznit sa faca a fost procurorul Alexandru Lele. Revenim.

Asteptam o replica pe aceasta tema de la cianoticul diaconescu...
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 18-Mar-2010, 11:57

Dupa ce v-am prezentat de ce sînt urmariti de FBI Dan Diaconescu, Danut Liga si Traian Basescu, pentru ca au luat 300 de milioane de dolari, bani dati de enoriasii din SUA, si i-au bagat în jocul de noroc "Suta la suta adevarat", o sa va explicam de ce cred infractorii ca vor scapa. Cerem în mod public FBI si CIA, Ambasadei SUA, sa faca publice averile din SUA ale lui Dan Diaconescu, Adrian Tarau, Danut Liga, Silviu Prigoana, Lucian Coltea s.a.


Bomba zilei
În spatele lui Dan Diaconescu se afla Adrian Tarau, fiul fostului prefect de Bihor din partea PDSR, arestat pentru doua zile de procurorul Alexandru Lele, fugit prin Vama Bors, cercetat pentru contrabanda cu produse petroliere. Stiti cine era seful vamii din judetul Bihor? Vasile Blaga, actualul buldog de casa al lui Traian Basescu.
De unde are Dan Diaconescu vila din Los Angeles?
Într-una din serile petrecute la OTV am avut ocazia sa-l vad pe "celebrul" A. Tarau jr. Îl stiam dat în urmarire generala, dar Bujor Florescu a dezmintit informatia. Tarau facea afaceri cu Dan Diaconescu, Silviu Prigoana, Lucian Coltea, dar si cu altii. Pe numele lui Tarau au fost deschise 9 Dosare Penale pentru contrabanda cu produse petroliere, spalare de bani, evaziune - parca seamana cu teapa "Suta la suta adevarat". Toate dosarele au fost musamalizate de Mafia PD-L-PSD! Toate! Si asta în timp ce regimul Basescu-Boc a închis 5 batrîni pentru o palma de pamînt. Asta, da, lupta împotriva coruptiei! În Bihor se stie ca Tarau jr. este omul lui Blaga. Firma prin care s-au facut afacerile ilegale era "INTERSIS CORPORATION". În fapt, era importata benzina din Slovacia, dar în actele prezentate la vama lui Vasile Blaga era mentionat kerosen, pentru a nu fi platite TVA-ul si taxa de drum. Banii obtinuti din contrabanda "fugeau" în conturi americane. Alte doua firme, "HERTI" si "YVNORK", au cumparat combustibil de la "INTERSIS CORP" prin Slovacia si Ungaria. Erau implicati membri de marca din FSN - (PDSR=PSD) si PD-L, dar si din UDMR. Contrabanda era monitorizata, dar si ocrotita de Serviciile Secrete prin Virgil Magureanu (al carui partid a fost înghitit de PD-L-ul lui Traian Basescu) si Radu Timofte... sefii SRI! La Parchetul General, Tarau jr. era protejat de procurorul-sef Tanase Joita si de Ovidiu Paun. S-a spus atunci, de catre ofiteri curajosi, ca în spatele acestora se afla si Victor Bout, celebrul traficant de arme, care aproviziona AL-QAEDA si a avut afaceri de acest gen si în România. Oare o fi facut afaceri cu armament si cu Mircea Basescu, fratele lui Traian Basescu? FBI si CIA au stabilit ca adresele firmelor din SUA erau false: 25 Grey Stone Manor, 19958-977, County of Sussex, Delaware. (De altfel, în Delaware sînt multe dintre afacerile altui gangster PD-L, Adriean Videanu - nota red.) De asemenea, adresele din Ungaria - Retek U 33-35, Budapesta, H-1024, erau false. Cu toate astea, în Ungaria au avut loc arestari. În România, de ce nu? Cîti bani au fost dati ca mita? Mafia ungara era coordonata de Lajos Siska, sponsor de marca al PSD si UDMR, prin firma Herti din Oradea, orasul ministrului de Interne Vasile Blaga! Caracatita contrabandei cu benzina a lui Tarau jr., omul din spatele biroului lui Dan Diaconescu, de la OTV, se prezenta astfel: Licenta de import pentru firmele din sfera lui Tarau jr. - Herti, Yvnork, Lucmir etc - le folosea tarii vînzatoare, SUA, tarii de origine, Slovacia, si contrabanda se desfasura în România fara ca Vasile Blaga, Parchetul, Politia, SRI, SIE sa faca ceva. Singurul care a îndraznit sa faca a fost procurorul Alexandru Lele. Revenim.
Vizitator
 

Re: CORUPTIA LA Varful M.A.I.

Mesajde Vizitator » 18-Mar-2010, 12:02

[quote="adisibiu"]UITE AICI SUBIECTE DE DISCUTIE

http://teodorescunicusor.wordpress.com/[/quote

Alt papleaca..si ce ai rezolvat cu acest blog ? Unele comentarii sunt oprite iar restul subiectelor nu au nici un comment...se vede ce interesata e lumea de blogul unui papagal...pardon , papleaca.
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 18-Mar-2010, 12:07

Dlui cianotic dan diaconescu

mai agariciule... de unde ai scos mortaciunea aia de prezicatoare care in afara ca nu a nimerit nimic din ce a prezis o mai aduci sa mai vb si de cutremure.te mai autointitulezi si televiziunea poporului ? Care popor ? neamurile tale si tiganii tai de la caracal de unde sa rasturnat carutza cu prosti ii numesti popor ? Sper sa infunzi puscaria cat curand...daca pica basescu atunci pici si tu...si vei pica urat de tot.....agariciule.
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 18-Mar-2010, 12:17

In ziua cand partidele si cei ce au pierdut alegerile umblau pe la tribunale pt a depune bla, bla, bla, bla ca alegerile au fost fraudate si bla. bla, bla, in acea zi becali care se afla la palatul sau cu tot staful, este sunat pe mobil de catre blaga. Becali cand a vazut nr. lui blaga a strigat liniste si a pus telefonul pe speaker pt a auzi si restul cu care era in acel moment.Si ce credeti ca i-a transmis blaga lui becali ? Urmatoarele : Becali , de maine o s-o sugi...da o s-o sugi rau de tot.

In acel moment berbecali a sunat-o pe hranceanu luminita care era delegata sa semneze la tribunal pt respingerea alegerilor si i-a spus : - Nu semnezi nimic.Nu ma intereseaza cine semneaza...Tu nu semnezi......

Nu e banc ci e adevarat aflata de la unul din oamenii lui becali....om din staful lui car pe fata il pupa in cur si prin spate il injura de mama.

in continuare aceeasi chestiune cu dedicatie pt toti fanii cianoticului pe nume dan diaconescu.

Dupa ce v-am prezentat de ce sînt urmariti de FBI Dan Diaconescu, Danut Liga si Traian Basescu, pentru ca au luat 300 de milioane de dolari, bani dati de enoriasii din SUA, si i-au bagat în jocul de noroc "Suta la suta adevarat", o sa va explicam de ce cred infractorii ca vor scapa. Cerem în mod public FBI si CIA, Ambasadei SUA, sa faca publice averile din SUA ale lui Dan Diaconescu, Adrian Tarau, Danut Liga, Silviu Prigoana, Lucian Coltea s.a.


Bomba zilei
În spatele lui Dan Diaconescu se afla Adrian Tarau, fiul fostului prefect de Bihor din partea PDSR, arestat pentru doua zile de procurorul Alexandru Lele, fugit prin Vama Bors, cercetat pentru contrabanda cu produse petroliere. Stiti cine era seful vamii din judetul Bihor? Vasile Blaga, actualul buldog de casa al lui Traian Basescu.
De unde are Dan Diaconescu vila din Los Angeles?
Într-una din serile petrecute la OTV am avut ocazia sa-l vad pe "celebrul" A. Tarau jr. Îl stiam dat în urmarire generala, dar Bujor Florescu a dezmintit informatia. Tarau facea afaceri cu Dan Diaconescu, Silviu Prigoana, Lucian Coltea, dar si cu altii. Pe numele lui Tarau au fost deschise 9 Dosare Penale pentru contrabanda cu produse petroliere, spalare de bani, evaziune - parca seamana cu teapa "Suta la suta adevarat". Toate dosarele au fost musamalizate de Mafia PD-L-PSD! Toate! Si asta în timp ce regimul Basescu-Boc a închis 5 batrîni pentru o palma de pamînt. Asta, da, lupta împotriva coruptiei! În Bihor se stie ca Tarau jr. este omul lui Blaga. Firma prin care s-au facut afacerile ilegale era "INTERSIS CORPORATION". În fapt, era importata benzina din Slovacia, dar în actele prezentate la vama lui Vasile Blaga era mentionat kerosen, pentru a nu fi platite TVA-ul si taxa de drum. Banii obtinuti din contrabanda "fugeau" în conturi americane. Alte doua firme, "HERTI" si "YVNORK", au cumparat combustibil de la "INTERSIS CORP" prin Slovacia si Ungaria. Erau implicati membri de marca din FSN - (PDSR=PSD) si PD-L, dar si din UDMR. Contrabanda era monitorizata, dar si ocrotita de Serviciile Secrete prin Virgil Magureanu (al carui partid a fost înghitit de PD-L-ul lui Traian Basescu) si Radu Timofte... sefii SRI! La Parchetul General, Tarau jr. era protejat de procurorul-sef Tanase Joita si de Ovidiu Paun. S-a spus atunci, de catre ofiteri curajosi, ca în spatele acestora se afla si Victor Bout, celebrul traficant de arme, care aproviziona AL-QAEDA si a avut afaceri de acest gen si în România. Oare o fi facut afaceri cu armament si cu Mircea Basescu, fratele lui Traian Basescu? FBI si CIA au stabilit ca adresele firmelor din SUA erau false: 25 Grey Stone Manor, 19958-977, County of Sussex, Delaware. (De altfel, în Delaware sînt multe dintre afacerile altui gangster PD-L, Adriean Videanu - nota red.) De asemenea, adresele din Ungaria - Retek U 33-35, Budapesta, H-1024, erau false. Cu toate astea, în Ungaria au avut loc arestari. În România, de ce nu? Cîti bani au fost dati ca mita? Mafia ungara era coordonata de Lajos Siska, sponsor de marca al PSD si UDMR, prin firma Herti din Oradea, orasul ministrului de Interne Vasile Blaga! Caracatita contrabandei cu benzina a lui Tarau jr., omul din spatele biroului lui Dan Diaconescu, de la OTV, se prezenta astfel: Licenta de import pentru firmele din sfera lui Tarau jr. - Herti, Yvnork, Lucmir etc - le folosea tarii vînzatoare, SUA, tarii de origine, Slovacia, si contrabanda se desfasura în România fara ca Vasile Blaga, Parchetul, Politia, SRI, SIE sa faca ceva. Singurul care a îndraznit sa faca a fost procurorul Alexandru Lele. Revenim.
Vizitator
 

maxi-taxi

Mesajde nicu_porumbaru@yahoo.com » 18-Mar-2010, 19:25

Domnule Diaconescu,faceti va rog un reportaj cu microbuzele astea care au inpinzit toata tara.Sa va dau un exemplu.De la carefour militari pina in dragomiresti-deal ilfov,pretul unui bilet este de 2 lei,o distanta de 5km,iar de la obor pina in comuna dascalu,este tot 2 lei,o distanta de aproape 20 de km.Domnule e mafie mare in tara asta,noroc cu o.t.v. ca mai spne lucrurilor pe nume,va rog mult de tot faceti un reportaj inpreuna cu domnul Barbu,vorbesc in numele le toata comuna.As vrea sa- mi trimeteti un mesaj sa stiu daca a-ti citit.Va multumesc.
nicu_porumbaru@yahoo.com
 

Pavel Corut

Mesajde lEONARDOS » 3-Apr-2010, 18:42

Il Vrem Pe Pavel Corut Cand Faci o Alta Emisiune Cu El .Trimite o invitatie.Il Vrem Pe Pavel Corut Cand Faci o Alta Emisiune Cu El .Trimite o invitatie.Il Vrem Pe Pavel Corut Cand Faci o Alta Emisiune Cu El .Trimite o invitatie.Il Vrem Pe Pavel Corut Cand Faci o Alta Emisiune Cu El .Trimite o invitatie.Il Vrem Pe Pavel Corut Cand Faci o Alta Emisiune Cu El .Trimite o invitatie.
lEONARDOS
 

video

Mesajde zuza_zuzu » 5-Apr-2010, 18:19

As vrea sa imi spuna cineva daca se poate cum se numeste slide-ul postat pe youtube cu Iuliana Varzaru din Craiova,tanara care a murit la 2 zile dupa nastere. Nu am vazut ultima emisiune si tot incerc sa il gasesc pe youtube si nu reusesc.ma ajuta cineva? va roggggg :( :pray: :pray: :pray:
zuza_zuzu
 

Mesajde Diana22 » 7-Apr-2010, 14:34

chiar nu stiu:(urasc comemorarile ,urasc tot ce tine de moarte!
Imagine
Avatar utilizator
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV
 
Mesaje: 6439
Membru din: 29-Dec-2008, 14:37
Localitate: neamt

Mesajde pop mariana » 7-Apr-2010, 19:36

dd iesti un om minunat....cum rezisti sa stai noapte de noapte ....?ca eu sunt chiauna de cap ,dami reteta plizz. :)
pop mariana
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 23-Oct-2009, 04:03

Mesajde pop mariana » 7-Apr-2010, 19:40

ddd plizzzz vreau si eu Laura spune ma iubesti ,laura iti mai amintesti,plizzzzzzzzzzzz
pop mariana
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 23-Oct-2009, 04:03

ce zici?

Mesajde slashsmf » 9-Apr-2010, 13:56

slashsmf
novice
novice
 
Mesaje: 1
Membru din: 9-Apr-2010, 13:54

Mesajde Ionascu Cristina Aurelia » 9-Apr-2010, 21:05

Buna seara ma numesc Ionascu Cristina Aurelia sunt o fata modesta , daca puteti sa ma ajutati cu un loc de munca .
Ionascu Cristina Aurelia
novice
novice
 
Mesaje: 1
Membru din: 9-Apr-2010, 21:01

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dan Diaconescu Direct

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot] şi 28 vizitatori

  • Reclame
cron