Mesaje pentru Dan Diaconescu

Imagine

Moderatori: Amy, Diana22, karola

Mesajde murfatlar » 26-Iul-2008, 14:24

Anonymous scrie:Nu inteleg de ce tot se fac aceste comparatii intre sotii Ciumac...Nici unul nu este un ingeras...Tolea este un mic infractor ..un gainar nu un interlop..mai fura si el cate ceva..mai mituieste pe cate unul si a ajuns mare interlop...Magda ...o inculta stridenta si mult prea mult promovata ! Insa aici se vorbea de Elodia si disparitia ei si nu de cei 2 .Murfatlar lumea o judeca mai mult pe Magda pt ca ea se expune in fiecare seara si in fiecare seara isi etaleaza caracterul , lipsa de respect si sfideaza legile morale si etice ale unei societati ! Presa are rolul de a informa populatia si are un rol foarte important : sunt formatori de opinie ! ( de aceea lumea reactioneaza atat de violent in acest caz...fie ca sunt sau nu, produsele societatii de azi ) .Sa vorbim de valori ideale e o prostie !


CORECT,insa uneori trebuie sa desenam unor persoane ptr a intelege mai bine situatia, nu vreau sa incit la violenta.
Magda si Tolea sunt la fel ,se merita unul pe celalalt
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Reclame

pana unde merge tampenia ..

Mesajde alexaalexa » 26-Iul-2008, 16:54

este o pagina de tot kkt-u stergeti mahi javrelor
alexaalexa
 

pentru tampiti

Mesajde szilard » 26-Iul-2008, 16:59

nu te poti angaja la otv, numai javre ca magda sunt angajate....
szilard
 

despre inbecila magda

Mesajde szilard » 26-Iul-2008, 17:00

asta este o pagina de tot kkt-u asa este si otv-ul cum este aceasta pagina
szilard
 

Re: pana unde merge tampenia ..

Mesajde Vizitator » 26-Iul-2008, 18:31

alexaalexa scrie:este o pagina de tot kkt-u stergeti mahi javrelor



asa este pt ca la ea au acces si cei ca tine
Vizitator
 

nemulturmire

Mesajde maria radulescu » 26-Iul-2008, 21:16

Sunteti oameni seriosi dar nu inteleg de ce aduceti pe post "personaje" care nu reprezinta nimic pentru noi cei multi. Am vrea sa vedem si tineri capabili, evenimente din tara importante pentru noi, discutii cu liderii de sindicat, discutii cu oamenii politici, artisti adevarati. Aceasta tara nu este populata numai de manelisti, criminali si hoti. Ce se intampla acum la OTV este o sfidare la adresa celor care v-au sustinut la nevoie. De aceea nu ma mai uit la postul OTV.
maria radulescu
 

Buna Seara!

Mesajde horatiu2009 » 26-Iul-2008, 23:15

[size=7]DOMNULE DIACONESCU,MA NUMESC HORATIU DUMITRESCU, SUNT DIN PLOIESTI SI VA URMARESC NON-STOP.
VA ROG MULT SA MA AJUTATI,SUNT PROFESOR COREGRAF LA CASA DE CULTURA"GEO BOGZA"CAMPINA,AM O TRUPA DE COPII CARE DANSEAZA EXTRAORDINAR.AU CASTIGAT FOARTE MULTE PREMII,AU PARTICIPAT LA FOARTE MULTE CONCURSURI LOCALE SI NATIONALE OCUPAND LOCUL 1,2 SI 3 LA CONCURSUL JUDETEAN DE DANS MODERN PLOIESTI 2008;AM APELAT LA DUMNEAVOASTRA SA MA AJUTATI CU O SPONSORIZARE,TOATE CHELTUIELILE SUNT SUPORTATE DE PARINTI,NUMAI FACEM FATA,CREDETI-MA DIN CE IN CE MAI MULTE SPECTACOLE,DANSURI NOI IAR ACESTEA NECESITA SPONSORIZARE.
(COSTUME,DEPLASARI,SPECTACOLE) ETC,,,,,,
AS DORI SA VIN IN EMISIUNE CU FOARTE MULTE FILMARI SA VEDETI UNDE AM AVUT SPECTACOLE SI NIMENI NU NE BAGA IN SEAMA SA NE INVITE SA DANSAM SAU SA NE AJUTE CU SPONSORIZARI.
VA MULTUMESC PENTRU CA EXISTATI IN VIATA NOASTRA SI VA ROG SA NE AJUTATI CU O SPONSORIZARE,SUNTE-TI ULTIMA NOASTRA SANSA,NU AVEM UNDE SA MAI APELAM.
VA MULTUMESC,CU RESPECT HORATIU DUMITRESCU.
ADRESA MEA DE E-MAIL ESTE:horatiu2008@yahoo.com
AS VREA SA-MI TRIMITETI UN NUMAR DE TELEFON AL DUMNEAVOASTRA DOMNULE DIACONESCU,PENTRU CA VA URMARESC SI VAD CUM AJUTATI COPII,BATRANI SI OAMENI CARE NU AU NICIO SPERANTA DUMNEAVOASTRA LE DATI ACEASTA SPERANTA.
CU RESPECT,HORATIU DUMITRESCU[size=9]
[/size][/size]
horatiu2009
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 26-Iul-2008, 22:48

Buna Seara!

Mesajde horatiu2009 » 26-Iul-2008, 23:15

[size=7]DOMNULE DIACONESCU,MA NUMESC HORATIU DUMITRESCU, SUNT DIN PLOIESTI SI VA URMARESC NON-STOP.
VA ROG MULT SA MA AJUTATI,SUNT PROFESOR COREGRAF LA CASA DE CULTURA"GEO BOGZA"CAMPINA,AM O TRUPA DE COPII CARE DANSEAZA EXTRAORDINAR.AU CASTIGAT FOARTE MULTE PREMII,AU PARTICIPAT LA FOARTE MULTE CONCURSURI LOCALE SI NATIONALE OCUPAND LOCUL 1,2 SI 3 LA CONCURSUL JUDETEAN DE DANS MODERN PLOIESTI 2008;AM APELAT LA DUMNEAVOASTRA SA MA AJUTATI CU O SPONSORIZARE,TOATE CHELTUIELILE SUNT SUPORTATE DE PARINTI,NUMAI FACEM FATA,CREDETI-MA DIN CE IN CE MAI MULTE SPECTACOLE,DANSURI NOI IAR ACESTEA NECESITA SPONSORIZARE.
(COSTUME,DEPLASARI,SPECTACOLE) ETC,,,,,,
AS DORI SA VIN IN EMISIUNE CU FOARTE MULTE FILMARI SA VEDETI UNDE AM AVUT SPECTACOLE SI NIMENI NU NE BAGA IN SEAMA SA NE INVITE SA DANSAM SAU SA NE AJUTE CU SPONSORIZARI.
VA MULTUMESC PENTRU CA EXISTATI IN VIATA NOASTRA SI VA ROG SA NE AJUTATI CU O SPONSORIZARE,SUNTE-TI ULTIMA NOASTRA SANSA,NU AVEM UNDE SA MAI APELAM.
VA MULTUMESC,CU RESPECT HORATIU DUMITRESCU.
ADRESA MEA DE E-MAIL ESTE:horatiu2008@yahoo.com
AS VREA SA-MI TRIMITETI UN NUMAR DE TELEFON AL DUMNEAVOASTRA DOMNULE DIACONESCU,PENTRU CA VA URMARESC SI VAD CUM AJUTATI COPII,BATRANI SI OAMENI CARE NU AU NICIO SPERANTA DUMNEAVOASTRA LE DATI ACEASTA SPERANTA.
CU RESPECT,HORATIU DUMITRESCU[size=9]
[/size][/size]
horatiu2009
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 26-Iul-2008, 22:48

Mesajde Hanny » 27-Iul-2008, 01:45

Lord Mihnea scrie:Oamenii din CNA care au decis acest lucru incorect au fost trimisi de popor acolo prin vot sa faca ceea ce trebuie nu sa faca ceva revolutionar pt ca atunci cand nu vor mai fii sa aiba cu ce sa se laude.Si am observat intro emisiune ca domnu DD a spus fara sa vrea ca la ajutat pe domnul Basescu in campania din 2004 iar reprezentantii care au luat decizia sunt din PDL.Deci ce mai, lipsa de respect.Acesti domni au ceva domnu DD ca altfel nu se explica cum lui ii aplica toate amenzile si altor posturi care incalca legile nu le da nimic.


http://www.cna.ro/Decizia-nr-600-din-22-07-2008.html

Incearca sa citesti, poate, cine stie?, reusesti sa si intelegi ceva !
Avatar utilizator
Hanny
novice
novice
 
Mesaje: 56
Membru din: 12-Iul-2008, 10:27
Localitate: Bucuresti

Mesajde Drack » 27-Iul-2008, 15:28

d-le Dan Diaconescu de ce nu o mai intrebati nimic pe Magda de cazul Elodia
Drack
novice
novice
 
Mesaje: 1
Membru din: 27-Iul-2008, 14:57

Mesajde Lord Mihnea » 27-Iul-2008, 22:11

CNA-ul a fost numi de Parlament in urma alegerilor prezidentiale iar am mai spus ca membrii CNA sunt din PDL
Lord Mihnea
novice
novice
 
Mesaje: 89
Membru din: 24-Mai-2008, 00:51

Uitati-va va rog si pe adresa presupusului asasin al fetelor

Mesajde Mihaela ------ » 28-Iul-2008, 00:10

http://ss99ss-.hi5.com/ as dori sa fiti atenti la comentariile de poze si de la Madalina si de la Ionut sa observati ca sunt prieteni comuni care lasa comentarii la amandoi unul dintre ei e DOTATU.Cat depre Elodia dupa parerea mea e vie daca tot a avut implicatii in retele mafiotice e normal sa se faca disparuta ,cu tehnologia din zilele noastre isi poate schimba infatisarea foarte usor astfel isi putea scotea acte false si chiar sa vina in vizita la parinti fara sa fie cunoscuta de nimeni astfel se poate explica detasarea parintilor de anchetatori. V-as ruga sa vorbiti pe rand sa putem intelege ceva va readuc aminte ca nimeni nu e mai presus de nimeni decat Dumnezeu deasupra noastra.Dumnezeu sa le odihneasca si sa le faca tarana usoara :++: e ciudat ca unii trebuie sa plece dintre noi la o varsta atat de frageda codoleante familiilor[/u]
Mihaela ------
 

colaboratori

Mesajde Vizitator » 28-Iul-2008, 00:15

daca tot va preocupa crimele,de ce nu va alegeti niste colaboratori profesionisti in domeniu,criminalisti,psihologi,nu..Magda,Ogica,barbosu ala rau de papagal care numa el vorbeste... :mrgreen:
Vizitator
 

Mesajde camel » 28-Iul-2008, 00:18

da totusi,ce cauta Magda INCA acolo?doar n-o s-o faceti prezentatoare ?
camel
novice
novice
 
Mesaje: 15
Membru din: 10-Iul-2008, 22:57

OTV

Mesajde ALMIAD » 28-Iul-2008, 08:00

De ce nu dati jos sigla cu Elodia ! Oricum duminica era vorba despre cele 2 nefericite, care au murit. Nu stiu de ce serialul Elodia episodul nr.... Tine-ti sigla cu Elodia pentru a o tine pe Magda, ca altfel nu si-ar avea rostul, decit numai daca nu a-ti angajat-o intre timp. Iar daca a-ti angajat-o nu cred ca pe post de reporter ea neavind scoala nici de femeie de serviciu. Vad ca pe pagina voastra oficiala a aparut o poza a Magdei cu noua vedeta de la OTV. Domnule Diaconescu sunte-ti jalnic, daca a-ti ajuns sa apelati la Magda o curva carierista proasta , un monument al inculturii, o mahalagioaica ordinara care cred ca a fost strecurata in postul OTV ca sa va distruga.
Oricum , CNA sa-si spuna cuvintul, nici o televiziune nu face ce face-ti voi.
ALMIAD
 

Magda

Mesajde ciocnita » 28-Iul-2008, 11:50

Domnule Dan Diaconescu chiar nu mai pricep de ce o aduceti in studio pe Magda, aceasta non-valoare. Obişnuiam să vă urmăresc emisiunile, dar de cînd a apărut Magda am încetat. Regret dar ma simt jignită , simt că noi, telespectatorii sîntem de-a dreptul bătaia de joc a dumneavoastră.
Nu ştiu cum îi permiteţi să-i jignească pe invitaţi, pe telespectatori. Eu vă sfătuiesc sa mergeţi o perioadă în concediul de odihnă, apoi s-ar putea să reveniţi cu idei mai constructive decît aceea de a o aduce seară de seară pe "Imaculata" Magda.
Anca
ciocnita
 

Eu te inteleg DD

Mesajde douacapsunici » 28-Iul-2008, 12:32

Toti nu inteleg de ce o tot inviti pe mada in emisiun , simplu oameni buni DD da pe zi 20 mi euro la satelit interesul lui e sa faca reiting , asa ca Magda daca nu face reiting face M... si tot face ceva , dar daca vine un boschetar cu o poveste de viata obisnuita ce face DD ramine si cu bani pe satelit dati degeba si cu problema nerezolvata . De la Magda :comforter:
Avatar utilizator
douacapsunici
novice
novice
 
Mesaje: 23
Membru din: 10-Iun-2008, 16:15

rugaminte

Mesajde marbostgms » 28-Iul-2008, 19:43

Dane,chiar nu mai ai pe cine sa aduci in emisiunile tale? Sincer iti spun ca de peste o luna dau pe OTV si cand o vad pe Magda plec instantaneu pe alt post.Ii las pe pensionarii care fac ratingul incepand cu ora 22.30 sa se uite la Magda.
Dar, daca asa consideri tu ca este bine, da-i inainte tot asa.
marbostgms
novice
novice
 
Mesaje: 9
Membru din: 18-Iun-2008, 06:39

Mesajde Vizitator » 28-Iul-2008, 22:17

In sfarsit o emisiune de calitate!
Deja o urmaresc de 10 minute si nu am schimbat inca!
FELICITARI!
Vizitator
 

OTV

Mesajde ALMIAD » 29-Iul-2008, 07:04

Bravo domnule Diaconescu. O emisiune superba. Am regasit OTV-ul de altadata. Magda este un cosmar, un vis urit. In sfirsit v-ati dat seama ca este cea mai mare mincinoasa. Cred ca ori a fost platita de Cioaca,ca sa schimbe mersul anchetei, ori de vreo alta televiziune sa va distruga. Ea era in stare sa ia bani de oriunde. Bravo pentru emisiunile pe care le face-ti, m-am bucurat sincer cind l-am vazut pe domnul Lazarus, de acum am sa-mi fac noptile zi ca sa ma uit la OTV. BRAVO, BRAVO, FELICITARI
ALMIAD
 

Mesajde Vizitator » 29-Iul-2008, 09:23

Nici acum nu imi vine sa cred: chiar nu a fost Magda aseara in emisiune?
Sa-si fi revenit DD oare? Aseara, dupa o perioada buna in care nu am mai urmarit OTV, m-am uitat pana spre dimineata, dar parca tot cu frica sa nu apara nebuna. Oricum a fost o emisiune interesanta, asa cum erau toate emisiunile pana sa vina Magda. Daca intr-agevar v-a venit mintea la cap (la DD ma refer) e bine.


P.S.
Sper ca diseara n-o s-o revad si sa fi lipsit doar ca a aparut domnul Lazarus.
Vizitator
 

vis sau realitate?

Mesajde aur@ » 29-Iul-2008, 11:25

a fost un vis frumos ?..........sau doar ne-ati pacalit domnule d.d?o stima deosebita ptr domnul lazarus.domnul avocat si domnul profesor...am si cred ca in asentimentul meu mai sunt.....sute mii...zeci de mii...milioane de romani..........sper sa nu ne dezamagiti si sa vedem paiata din nou la d-voastra in studio..........sper ca in sfarsit v-ati trezit si ati inteles ca nimeni nu mai vrea minciuni ,aiureli si jigniri la d-voastra in emisiune..........gata ,era si timpul......v-ati jukat destul cu nervii si rabdarea noastra............ce emisiune frumoasa ati facut aseara ......de toata lauda...........sper sa ne recapatati increderea si sa il invitati in fiecare seara pe domnul lazarus pentru ...asa mincinoasa nu va mai avea locul asigurat...........multa sanatate si veti vedea ca facetzi audienta si fara..........fata de pe centura(MARGARETA ASIMICESEI)....sa se duca acolo unde ii este locul...........pe centura sa faca rost de bani......si sa il ia si pe ogica cu ea pe post de peste.............. :)) :bounce: :!: :D
aur@
 

Mesajde Vizitator » 29-Iul-2008, 11:53

FELICITARI PENTRU EMISIUNEA DE ASEARA!
Sper ca intr-un final sa o gasiti pe femeia asta si sa vedem si noi, telespectatorii , o finalitate a cazului. Succes la cautari!
Vizitator
 

Magda Ciomag

Mesajde douacapsunici » 29-Iul-2008, 14:35

Dane aduo pe Magda, calu din pantaloni tai ce zice? nu-i asa ca o chiama si el :comforter:
Avatar utilizator
douacapsunici
novice
novice
 
Mesaje: 23
Membru din: 10-Iun-2008, 16:15

una buna

Mesajde maia » 29-Iul-2008, 16:01

partea buna a emisiunii de luni seara este ca nu a mai aparut magda. sunt sigura ca lazarus a pus conditia ca magda sa nu mai participe. oricum era inutila acolo.
pe de alta parte am fost dezamagita de obedienta manifestata de lazarus fata de dl ghinescu. de fapt nu au facut sa repete scenariul lor de la debutul anchetei in cazul avocatei disparute. desi in timp au aparut o multime de elemente care contrazic imaginea pe care parintii avocatei vor sa o avem noi, opinia publica despre fiica lor, lazarus a ignorat tot. parca e un cal legat la ochi si merge tot inainte fara sa vada ce se intampla in jur. aseara a venit cu varianta ca cioaca a spus unui prieten politist ca a ucis-o pe avocata, politistul a marturisit la randu-i altcuiva, care l-a informat pe lazarus.acest politist ar trebui arestat pentru complicitate daca abia dupa un an se hotareste sa vorbeasca.
oricum , fata de pozitia lui spanu, petrica, baratza, lazarus mi se pare
ca nu este atat interesat de aflarea adevarului si doar se incranceneaza sa dovedeasca vinovatia lui cioca. nu accepta sub nici o forma o alta varianta.
maia
 

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dan Diaconescu Direct

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 26 vizitatori

  • Reclame
cron