Mesaje pentru Dan Diaconescu

Imagine

Moderatori: Amy, Diana22, karola

Re: CIOCUL MIC BAI NEA GaborVasile SI murfatlar

Mesajde murfatlar » 19-Iun-2008, 14:35

[quote="LALEAUANEAGRA78"][b]CIOCUL MIC MAI GaborVasile SI murfatlar(IATA CE SPUN ACESTI DOI
1.murfatlar(SPUNE CA abia acum realizez cit de multi sunteti in Romania precum Tolea;tilhari. asta explica si apararea v-stra "malacului Tolea"care nici in ring nu-i mare scula,profita doar de enormitatea trupului sau.)
2.GaborVasile (SPUNE CA Bravo Murfatlar ai perfecta Dreptate!
_________________
Stop Coruptia - Tacerea ta ne costa!)

NUMAI DUPA NUME DACA V-AS CARACTERIZA SI NU AS AJUNGE MAI DEPARTE DE 0.1 IQ
DACA NU STITI SA AVETI SI SA VA PASTRATI O PARERE MAI BINE TACETI DIN GURA CA ATI INPUTIT FORUMUL CU PROSTIILE VOASTRE

NIMENI NU-I IA PARTEA LUI TOLEA ,DAR IN CAZ CA NU VRETI SA VEDETI
VA ADUC EU AMINTE CA :
ATUNCI CAND CINEVA ADUCE NISTE ACUZATII IMPOTRIVA ALTEI PERSOANE ,PRIMUL LUCRU CARE SE I-A IN CALCUL ESTE CREDIBILITATEA
ORI DOAMNA MAGDA A DOVEDIT-O IN NENUMARATE RANDURI CA ACEA CREDIBILITATE A EI ESTE 0
EA NU FACE DECAT SA ACUZE DAR FARA PROBE
IAR CAND ESTE ACUZATA SPUNE CU NONSALANTA CA NU TREBUIE SA STIM NOI CE A FACUT SI CUM IN VIATA EI CU VIATA EI
INSA REPET :DE CE DESPRE TOLEA EA SPUNE TOT CE A FACUT CA SA ARATE LUMII CA ESTE UN OM RAU SI CRIMINAL
OARE EA NU ESTE LA FEL?
O MAMA CARE VREA SA SE SINUCIDA ESTE O FEMEIE NEBUNA ,IAR O MAMA CARE VREA SA SE SINUCIDA IMPREUNA CU UN COPIL DE 2 ANI (COPILUL EI CARE SPUNE CA-L IUBESTE)NU MAI ESTE O FIINTA CI UN NIMIC
ASA CA ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X(
SI VA UREZ SUCCES[/quote

1) gramatica,fii atent.

nu am auzit nici un om sa-si toarne laturi in cap,fiecare da pe celalalt.
repet Tolea este implicat in multe tilharii,recuperari si chiar crime.Magda i-a stat in dreapta uitindu-se la el ca la un star de cinema.
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

Reclame

Mesajde murfatlar » 19-Iun-2008, 14:36

murfatlar scrie:Tolea este un interlop si se ascunde in spatele sportului,iar Magda a crescut alaturi de el.


Magda ! Otv iti face mult rau ;vei pierde copilul!iti vor ridica drepturile.
Tolea este protejat de ft multe persoane cu bani ptr serviciile aduse, iar citiva din televiziune( exceptie Mihaela) te folosesc.


ai grija! maturizeaza-te odata! iesi din mocirla in care te-ai aruncat.
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

magda

Mesajde costea » 19-Iun-2008, 18:08

domnilor,nu puteti incerca sa aflati exact unde a facut inchisoare tolea(in spania)? ma gandesc ca se poate afla dak el o cunostea pe elodia. dak ea a fost la el acolo sa-l apere?
costea
 

Mesajde Vizitator » 19-Iun-2008, 19:13

vreau sa fac o precizare ,,daca barbatul cu lanterna nu este implicat de ce nu intervine cu un tel. sau sa fi venit la reconstituire ''eu cred ca Magda spune adevarul Tolea ascunde ceva, nu stiu ce dar e clar ca n-avea ce cauta noaptea in cimitir si va rog n-o m-ai condamnati atat pe Magda pt.ca un om nebun nu se comporta ca ea [-X [-X [-X
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 19-Iun-2008, 19:24

alooo,marboss! divortul nu se ,,introduce'' :tongue: si inca ceva o dna. din italia spunea intr-un mesaj,,nenorocita ne-a facut de ras ,muncim pe branci printre straini''va dati seama ce obosita era dna.daca in timpul saptamanii la ora 02-03 noaptea se uita la otv si trimitea mesaje
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 19-Iun-2008, 19:42

~X( :)) :)) :)) :)) :)) :)) ce zici am dreptate su nu :hug: :hug: :hug: :hug:
Vizitator
 

Mesajde sportivamm » 19-Iun-2008, 22:50

#-o De ce/l mai invitati pe Petre acolo? Este un nesimtit, un badaran! Sa lase lumea sa/si spuna parerea si sa nu jigneasca pe nimeni ca nu este el cel mai destept! Un prost crescut! :-h
sportivamm
novice
novice
 
Mesaje: 8
Membru din: 17-Mai-2008, 22:08

Rasnovenii in direct

Mesajde Rasnov » 20-Iun-2008, 01:06

Toata stima pentru rasnovenii nostrii care au avut tupeul sa vina si sa o infrunte pe mahalagioaica aia de Magda...Ceea ce face ea e o mojicie ...ea mare doamna ...fosta prostituata...Sa-i fie rusine ...
Rasnovenii au o parere buna despre Tolea pentru ca a stiut sa fie domn si sa se poarte cu lumea ,are mai multi prieteni decat crede ea .Ea isi face contrareclama EI...nu lui Anatoli .
Rasnov
 

Mesajde Vizitator » 20-Iun-2008, 02:15

Acesti baieti sunt trimisi in platou de Tolea B-( B-( B-( B-( (:| (:|
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 20-Iun-2008, 02:36

A cesti invitati se cred asa cinstiti ,dar fetele-i tradeaza iar Petrica e ce-a mai enervanta persoana din lume si nu mai asteptati sa va dea Magda mura in gura pt .ca ea si-a facut datoria de cetatean mai departe cautati voi nu-i mai dezgropati trecutul ei ca nu ajuta pe nimeni iar dna.Barac sa nu mai faca pe lupul moralist sunteti enervanti cred ca vreti numai audienta :stop:
Vizitator
 

pentru Dl Petrica

Mesajde mirela_80 » 20-Iun-2008, 06:20

prostul nu e prost destul pana nu e si fudul , asta-i Petrica . Oamenii stau noaptea sa urmareasca emisiunea pentru subiectul ei , nu ca sa il vada pe Dl Petrica cand isi da in petic ca ar detine dreptatea absoluta.
mirela_80
novice
novice
 
Mesaje: 1
Membru din: 20-Iun-2008, 06:14

cazul ciumac

Mesajde dora » 20-Iun-2008, 09:55

HALAL EMISIUNE!!!!ADEVARAT CIRC FRATILOR.SA O PUI PE FETISOARA AIA PE MASA SA-SI ARATE PICIOARELE SICHILOTII DACA I-O AVEA ESTE CEA MAI MARE TAMPENI PE CARE A PUTUT SA O ACCEPTE DD.SI CUCOANA AIA CU MUTRA DE MIRONOSITA ?HALAL METODE DE A PUNE LA PUNCT O FETISOARA ZANATECA.DAC ESTI FEMEIE SERIOASA CUM TE PRETINZI NU TE-AI PRETA LA ASEMENEA "PANARAMA"NU AI DEMONSTRAT DECAT CA:CINE SE ASEAMANA SE ADUNA.
dora
 

Re: pentru Dl Petrica

Mesajde P.GHE. » 20-Iun-2008, 09:57

mirela_80 scrie:prostul nu e prost destul pana nu e si fudul , asta-i Petrica . Oamenii stau noaptea sa urmareasca emisiunea pentru subiectul ei , nu ca sa il vada pe Dl Petrica cand isi da in petic ca ar detine dreptatea absoluta.








AI PERFECTA DREPTATE
P.GHE.
 

balci

Mesajde olia » 20-Iun-2008, 12:21

Sunteti penibili!Am sperat ca d-l Dan Diaconescu este un om cu principii sanatoase si doreste ca prin emisiunile dumnealui sa aduca lumina in unele cazuri . Dar m-a dezamagit complet prin atitudinea lui de a nu modera emisiunile si de a lasa pe unii sa-si etaleze prostia ce-i caracterizeaza si de aici tot ce deriva din asta:idiotenie, aroganta,lipsa de bun simt si multe altele.Acest Petrica Gheorghe se foloseste de d-l Dan Diaconescu si apare aici creend o atmosfera de balci,de tatisme(ale lui),de ridicol.Si cand o vaitam in sinea mea pe nevasta-sa ,hop apare si ea cu aceeasi atitudine.Halal familie !De fapt voi intariti intelepciunea proverbului "cum e turcu-i si pistolul".Nu o mai faceti pe intelectualii ca nici nu treceti pe langa ei.Distanta dintre ei si voi este imensa.In primul rand un intelectual stie sa-si exprime parerile, argumentele intr-un mod civilizat si folosind un vocabular corespunzator, cu o intonatie de bun simt,fara a leza interlocuitorii.Acest om , pe langa faptul ca-i mediocru rau mai e si bolnav.Devine coleric atunci cand intalneste oameni destepti,cu bun simt, singura lui iesire din situatii zdrobitoare pentru el fiind jignirile.Nu pot sa cred d-le Diaconescu ca acceptati un asa comportament in emisiunile dumneavoastra pentru ca practic isi bate joc de aceasta emisiune si de toata truda dumneavoastra.
olia
 

penibil

Mesajde kly » 20-Iun-2008, 17:28

Emisiunea de aseara sper sa nu caracterizeze Otv-ul........pentru ca a fost penibila,super penibila! D-nul Diaconescu sper din tot sufletul sa moderati emisiunea asa cum ati facut-o si in alte dati cu profesionalism. In privinta D-nului P.Gheorghe nu am cuvinte ,aveti grija pe cine invitati ca sa nu ajunga o tara intrega sa va caracterizeze in functie de penibilitatea si indecenta altora.
kly
 

Mesajde Vizitator » 20-Iun-2008, 18:35

Domnule Diaconescu, daca il mai invitati pe Petrica Gheorghe, eu nu mai am de gand sa ma mai uit la emisiunea dvs. Tot timpul se baga peste om cand vorbeste si o jigneste pe Magda. Dar cu ce drept?! Va rog tineti cont de parerile telespectatorilor si nu-l mai invitati.
Iar doamna Barata se trezeste sa-i dea lectii Magdei despre cum sa-si creasca baiatul. A spus ceva de genul:"Magda, in casa trebuie sa fie armonie si liniste." Dar ce vina are Magda ca Tolea o bate?
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 20-Iun-2008, 19:05

Dle Diaconescu, Elodia a disparut in august. Iar in noiembrie, Tolea a luat ceva greu din cimitir, a pus in masina acel ceva, iar masina s-a balansat (dupa spusele Magdei). Intrebati-o pe Magda cat de puternic a fost balansul pentru ca dupa 3 luni de zile in care Elodia "a avut timp" sa se descompuna, din cadavrul ei nu a mai ramas mare lucru, si astfel, ne putem gandi la posibilitatea ca Tolea a pus altceva (decat Elodia) in masina. Ceva cu adevarat greu de a intrat masina in balans.
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 20-Iun-2008, 22:35

Anonymous scrie: Dle Diaconescu, Elodia a disparut in august. Iar in noiembrie, Tolea a luat ceva greu din cimitir, a pus in masina acel ceva, iar masina s-a balansat (dupa spusele Magdei). Intrebati-o pe Magda cat de puternic a fost balansul pentru ca dupa 3 luni de zile in care Elodia "a avut timp" sa se descompuna, din cadavrul ei nu a mai ramas mare lucru, si astfel, ne putem gandi la posibilitatea ca Tolea a pus altceva (decat Elodia) in masina. Ceva cu adevarat greu de a intrat masina in balans.
voi chiar crede-ti ce spune magda?femeile sunt ffff curioase,imi este imposibil sa cred ca nu a intrebat ce are in portbagaj tu ai fi tacut?eu nu,opream masina in mijlocul drumului cu sau fara voia lui si tot ma uitam sa vad ce este.cu parere de rau dar magda e un om pierdut din punct de vedere psihic(parerea mea pana acum)IRECUPERABILA S-(
Vizitator
 

magda

Mesajde caddy » 20-Iun-2008, 22:39

dl dd imi puteti da si mie nr de tel al magdei?cred k m-am indragostit
caddy
 

Desteapta de Magda

Mesajde gbirsa » 20-Iun-2008, 22:40

Ce Puii Nostri ! A inceput "Desteapta De Magda" sa faca atata pe interesanta si sa vb atat de urat cu telespectatorii.De cateva zile si-a c-am luat nasul la purtare destul de mult si devine destul de enervanta.Ar trebui sa o mai lasati acasa ca nea c-am intoxicat cu "Fitele ei de Centura" , rasul prostesc si respectiv aere de mare vedeta in mizerie.Cine se crede?
Sondaj pt telespectatori daca mai vrem s-o vedem in fiecare seara pe acesta Magda ar trebui sa faceti.
D-nul Diaconescu mai temperati "Desteapta de Magda" ca pierdeti audienta cu asa ceva.Deja nu o mai suportam dupa cum vb si se comporta.Sa nu mai incerce sa vb cu telespectatorii care vor sa dialogheze cu d-voastra.
gbirsa
novice
novice
 
Mesaje: 1
Membru din: 20-Iun-2008, 22:05

Mesajde murfatlar » 21-Iun-2008, 13:06

o emisiune transformata in circ; la Magda nu am mari pretentii,deoarece si-a petrecut o parte din viata intre interlopi ,dar" INTELECTUALI" precum Petrica Ghe si d-na Barata m-au uluit.Moralistii si-au dat arama pe fata,ce oameni de calitate sunt si cit de mult vor s-o ajute pe aceasta fata.
oameni care ridica la rang de "domn si artist de valoare" niste criminali,niste tilhari care au incropit o afacere pe bani din crime si tilharii este de plins. :)] L-) :tongue:
Avatar utilizator
murfatlar
master
master
 
Mesaje: 674
Membru din: 21-Iul-2007, 19:14

E bun basescu de in cauta udrea mereu , cocosu e mort

Mesajde douacapsunici » 22-Iun-2008, 19:42

daia ii place lui basde ca trage bine din :comforter:
Avatar utilizator
douacapsunici
novice
novice
 
Mesaje: 23
Membru din: 10-Iun-2008, 16:15

fara subiect

Mesajde mascariciu » 23-Iun-2008, 11:49

vedeti ba otv-istilor k tolea are hi5! va dau eu linku, dar imi datorati 1000 de euro:P http://hi5.com/friend/photos/displayPho ... =205826259 asta e linkul cu poza aia cu el imbracat in politist, tine-ti minte: in geam se reflecta un nisan! sper sa cititi B-( :++:
mascariciu
 

romania tara de creduli

Mesajde mira » 23-Iun-2008, 17:07

unde se mai intampla astfel de bazaconii?nicairi sau nu pardon numai in romania pentru audienta sunteti in stare sa va si dezbracati de tot ce aveti mai sfant pe lume rusine aduceti in emisiune numai lepre si nebune :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-}
mira
 

ddtv a mutat Romania reala...

Mesajde Teodorab » 24-Iun-2008, 08:41

DDtv a mutat romania reala(ma rog,o latura a ei) ,pe micul ecran.eu inteleg ,ca pe pamant avem de toate dar chiar asa!.Cui poate sa-i foloseasca la ceva balamucul din studio.Cati sunt cei care inteleg intentia lui DD de a a duce in fata telespect.si astfel de aspecte din soc.in care traim?intrebarile sunt bineinteles mai mult retorice.
Teodorab
 

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dan Diaconescu Direct

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

  • Reclame