Mesaje pentru Dan Diaconescu

Imagine

Moderatori: Amy, Diana22, karola

Mesajde dragosy79 » 8-Iun-2008, 00:17

DD
dragosy79
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 8-Iun-2008, 00:06

Reclame

Mesajde dragosy79 » 8-Iun-2008, 00:21

DOMNULE DAN DIACONESCU CUM SPUNE MAGDA CA IN IULIE ANUL TRECUT AFOST ARUNCATA DIN MASINA SI ASTAT VANATA SI CU GATUL INTEPENIT DOUA LUNI ,CAND OTARA INTREAGA A VAZUT ASEARA CA IN IULIE A FACUT POZE SI AFOST SI LA MARE SI NU AVEA NICI PE DRACU......NICI VANATAI SI NICI ALTCEVA LA GAT.VERIFICATI DATA POZELOR DE ASEARA CARE LE-A ADUS EA :tongue:
dragosy79
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 8-Iun-2008, 00:06

Paznic

Mesajde Vizitator » 8-Iun-2008, 00:42

Paznicul de la cimitir, nu era paznic avand in vedere ca localnicii zic ca acel cimitir nu are paznic. Eu cred ca era un complice poate chiar Cioaca si l-a ajutat la mormant. Probabil ca l-a inceput i-a facut semne luminoase cu lanterna, ca totul e ok. Daca era un paznic cand auzea zgomot venea sa vada ce e.
Vizitator
 

in direct inregistrat shi in reluare:))=))

Mesajde Dan Diaconescu » 8-Iun-2008, 19:21

salll......sunt un fan al emisiuni dumneavoastra:))):))):)))=))).......sh vreau ca sa va dau o sugestie......

Domul Dan va rog ca sa ii dati drumul elodiei din debara.....ca sa se duca femeai acasa.......

sh nu mai faceti 200 de episoade.....vreti alt elicopter.......
Dan Diaconescu
 

despre marturiile magdei

Mesajde coca » 8-Iun-2008, 20:08

eu cred ca magda este aproape la fel de vinovata ca si tolea de ce?pai timp de trei ani nu sa infruptat din prada pe care acesta o aducea?atunci nu avea mustrari de constiinta?daca aici pe pamant ea va scapa exista un singur dzeu pentru toti pamantenii si ma tem ca o va pedepsi intr-un fel .Daca era atat de constienta ~X( inca de la primele abateri trebuia sa -l dea pe mana autoritatilor acum ce vrea sa demonstreze ca este mai desteapta? [:-P nici pe departe este la fel de dobitoaca ca si el
coca
novice
novice
 
Mesaje: 4
Membru din: 8-Iun-2008, 19:49

Magda

Mesajde MarBoss07 » 9-Iun-2008, 06:25

Sa te fereasca Dzeu de razbunarea femeilor!
Magda nu vrea decat sa se razbune si sa-si faca imagine.Prin despartirea de Tolea a intrat intr-un con de umbra,fapt care nu-i convine.Este femeia careia ii place sa fie in centrul atentiei.
Stie tot timpul sa jigneasca si sa evite raspunsurile care i-ar fi nefavorabile.
Chier credeti ca Magda nu stie ce a pus Tolea in masina?Ea care stie orice miscare a lui Tolea.
De ce nu sare si in DACIA1300 ci numai in X5?
In orice caz o intrece cu mult pe "ingenua" de fosta sotie a dl.H.Moculescu.
MarBoss07
 

despre magda

Mesajde caty » 9-Iun-2008, 09:43

si fiinta asta vorbeste cu atata seninatate :-? se vede de la o posta ca vrea sa se razbune [:-P vai de capul ei mai bine isi lua monstrul de mana pardon sotul si pleca dracului ca si asa cred ca nu-s buni decat de nenorociri sau amandoi sunt buni de dus la balamuc :tongue: :tongue: 8-} B-(
caty
 

cazul elodia

Mesajde cutaC » 9-Iun-2008, 09:58

domnule diaconescu acestei individe nu-i este frica de nimic?nici macar de dzeu?vorbeste cu atata seninatate de ma sperie numai cei dusi cu pluta vb asa de calm :tongue: eu nu cred o iota din ce spune ea nu se poate sa nu fi stiut ce a transportat urangutanul ala de barbat al ei ?minte cu nerusinare un test la detectorul de minciuni ar fi bun vorbeste de cimitir,morminte ,cadavre brrrrrrrrrrrrrrrr de parca ar vorbi de niste lucruri cat se poate de firesti ceva nu e in regula nici cu el dar nici cu ea vom trai si vom vedea
cutaC
 

caz elodia

Mesajde Vizitator » 9-Iun-2008, 15:09

domnule dan.....imi amintesc ca aveati la un momendat in emisiune o invitata ce spunea ca doamna elodia i-a povestit cum cioaca si tatal lui impreuna cu un rus au batut-o...si era amintit de multe ori si numele domnului tolea.....nu a luat-o nimeni in seama.spuneau ca femeie e nebuna si de cei-ar fi povestit chestiile astea ei..si nu cele-i mai bune prietene?...pai cum sa-i povesteasca domanei lorette care din cate se vede e pe o mana cu ei?
Vizitator
 

otv

Mesajde lala1 » 9-Iun-2008, 20:41

de ce nu este emisiune in seara aceasta?
lala1
 

Mesajde kamy_kam » 9-Iun-2008, 21:30

mai incolo, inca este inregistrarea de aseara, acum se deruleaza secventele ce au fost difuzate la ora 3 dimineata :|
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
Avatar utilizator
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

nu gasesc ultimile mesaje

Mesajde cristian78 » 10-Iun-2008, 01:23

imi cer scuze dar nu gasesc unde pot scri la dd in direct
ma puteti instrui va rog?
cristian78
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 10-Iun-2008, 01:11

raspuns

Mesajde cristian78 » 10-Iun-2008, 01:38

imi poate explica cineva unde se scrie in direct
am info esentiale pt cazul elodia si nu prind la tel
cristian78
novice
novice
 
Mesaje: 2
Membru din: 10-Iun-2008, 01:11

Mesajde douacapsunici » 10-Iun-2008, 16:54

Dane daca nu erai schimbat la maternitate si erai cu parinti tai de singe , acum eram vecini. Ma midresc si eu cu tine.
Avatar utilizator
douacapsunici
novice
novice
 
Mesaje: 23
Membru din: 10-Iun-2008, 16:15

:D

Mesajde myx » 10-Iun-2008, 21:04

Dle Dan Diaconescu, mai lasa la o parte emisiunile astea de scandal, ca nu faci decat rau natiunii......sta toata prostimea sa se uite la emisiunile astea si nu mai dau a doua zi randament la munca. Si daca esti atat de insetat pentru dreptate, mai bine ai alege ca subiect scandalul in care e implicat cel care ti-a dat cateva milioane bune de dolari pe postul asta de 2 lei.... :tongue:
myx
 

Mesajde Archangel » 10-Iun-2008, 21:26

pt idiotu de myx...So fwt pe vaca aia care tea nascut
Archangel
novice
novice
 
Mesaje: 51
Membru din: 9-Feb-2008, 20:02

Mesajde Bobollyno » 10-Iun-2008, 21:31

Aduceti oameni buni calculatorul lu` Magda si uitati`va in el . Ce e asa greu exista programe care arata ceea ce a fost sters. Nu il cred eu pe Tolea mare informatician sa stie sa stearga el registrii. :P
Sunt asa cum am fost mereu!Privit ca un simplu "tu" prin ochii unora,iubit de inimile altora,uitat prin amintirea multora.....si cu toate aceste sunt acelasi "eu" in mintea mea!
Avatar utilizator
Bobollyno
novice
novice
 
Mesaje: 46
Membru din: 10-Iun-2008, 21:07
Localitate: Bucuresti

Mesajde Bobollyno » 10-Iun-2008, 21:41

B-( B-( B-( bataia luata de Magda a fost din cauza ca Magda a vorbit prea mult prea mult si nu cred ca se va opri aici .
Sunt asa cum am fost mereu!Privit ca un simplu "tu" prin ochii unora,iubit de inimile altora,uitat prin amintirea multora.....si cu toate aceste sunt acelasi "eu" in mintea mea!
Avatar utilizator
Bobollyno
novice
novice
 
Mesaje: 46
Membru din: 10-Iun-2008, 21:07
Localitate: Bucuresti

Mesajde Bobollyno » 10-Iun-2008, 21:54

Domnu Diaconescu cine sa creada persoanele trimise de Tolea ! MINTEEEEEEE . Daca dumneavoastra veniti acasa la mine si ma loviti , apoi trimite`ti pe cineva sa spuna ca nu m`ati lovit . CINE SA CREADA ! NORMAL CA NU AR SPUNE CA M`ATI LOVIT!
Sunt asa cum am fost mereu!Privit ca un simplu "tu" prin ochii unora,iubit de inimile altora,uitat prin amintirea multora.....si cu toate aceste sunt acelasi "eu" in mintea mea!
Avatar utilizator
Bobollyno
novice
novice
 
Mesaje: 46
Membru din: 10-Iun-2008, 21:07
Localitate: Bucuresti

Mesajde Bobollyno » 10-Iun-2008, 22:02

Mineteeeeeeeeeeee
Pe inregistrare spune k televizoru era stins . acum spune k rusoaica se uita la MTV ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( DACA MINTE SA TINA MINTE CE MINTE ~X( ~X( ~X( ~X( ~X(
Sunt asa cum am fost mereu!Privit ca un simplu "tu" prin ochii unora,iubit de inimile altora,uitat prin amintirea multora.....si cu toate aceste sunt acelasi "eu" in mintea mea!
Avatar utilizator
Bobollyno
novice
novice
 
Mesaje: 46
Membru din: 10-Iun-2008, 21:07
Localitate: Bucuresti

Mesajde Vizitator » 10-Iun-2008, 22:52

Daca e "hacker" e imposibil sa nu gaseasca ! Si plus de asta ce a cautat ? O poza ? intr`un pc sunt multe poze ;) CUM ~X(
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 10-Iun-2008, 23:00

ne mai tineti mult in suspans cu elodia B-( :P
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » 10-Iun-2008, 23:05

NU NE LASATI SA DORMIM NOPTILE IAR ELODIA ESTE IN DUBAI LA PLAJA :tongue: [-X ;))
Vizitator
 

Mesajde Patrascu » 10-Iun-2008, 23:14

am fost talharit in Brasov de Tolea...m-a amenintat ca ma omoara pe mine si familia mea. Magda era mai guraliva ca el....Ii cunosc bine pe amandoi si daca ma sunati o sa fac cateva dezvaluiri socante. sunati-ma 0768952287
Patrascu
 

Mesajde Bobollyno » 10-Iun-2008, 23:15

CUM SA NU GASEASCA O POZA DACA E ""HACKER"" minte pe fataaaa . nu are rusine . out din emisiune :)) pe mine daca ma trezesti la 1 noaptea iti scot nu o poza ci toate pozele din calculator car au fost sterse acum 1 an nu de 1 luna sau 2 sau cat are ... ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( hacker :)))))))
Sunt asa cum am fost mereu!Privit ca un simplu "tu" prin ochii unora,iubit de inimile altora,uitat prin amintirea multora.....si cu toate aceste sunt acelasi "eu" in mintea mea!
Avatar utilizator
Bobollyno
novice
novice
 
Mesaje: 46
Membru din: 10-Iun-2008, 21:07
Localitate: Bucuresti

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dan Diaconescu Direct

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

  • Reclame