Imagine Să spunem cîte ceva despre noi Imagine

Moderatori: cristian1, Paulici, bb_girl, Katutza, bozvaci

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

Mesajde N|MEN| » 20-Sep-2007, 00:21

Dream Catcher scrie:N-ai de ce să iei ban. Ţi-ai spus doar părerea. ;)

Am două conturi, pentru că aşa e mai sigur. Dacă e hackerit unul, rămîne celălalt. :)) Chiar e recomandat să am două. :) Dar nu postez decît de pe acesta, pe celălalt mai intru doar dacă am ceva treabă.


Sa te cred :-?? Intrebare....daca ai site-ul asta cu plata , implicit ai acces la un root sau shell pe care-i pus site-ul asta...implicit ai un back-up facut , implicit la implicit , nu ai cum sa fii hackerit tu ... poate doar server-ul pe care-i pus forum-ul asta .... implicitul implicitului daca ar fi hackerit server-ul poti sa ai 1000 de catralioane de conturi si tot degeaba.
Dar,vorbesc nefiind in cunostiinta de cauza.Niciodata nu mi-am permis financiar sa-mi cumpar un domeniu , si daca mi-am permis am gasit lucruri mai utile de facut cu banii , deci iarasi implicit , in concluzie nu mi-am permis niciodata sa imi cumpar un domeniu din varii motive.

P.S.: Nu vreau sa te pup stii tu unde , dar sunt faine emoticoanelele.Singurul lucru care imi place intr-adevar la forumul asta.
N|MEN|
Avatar utilizator
geek
geek
 
Mesaje: 107
Membru din: 5-Sep-2007, 22:47

Reclame

Mesajde N|MEN| » 20-Sep-2007, 00:30

de`amoru`artei scrie:N-are cum sa iti dea ban- esti genul de om care intri pe fereastra cand ti se inchide usa. :))
Oricum, dragostea dintre voi este exemplara.


Hmm...se spune ca daca iti exprimi intr-un mod vehement antipatia fata de o persoana inseamna de fapt ca in subconstientul tau il iubesti....Gand care imi pune 15 mii de intrebari care-mi rascolesc viata interioara , care de altfel e forte calma :> Oare de fapt imi iubesc soacra?Oare de fapt imi plac tiganii , sau chiar mai mult , ii iubesc?Oare de fapt il iubesc pe Laviniu........ %-( ............. In Moldova e o vorba:"Chiei drashe!!!!"....(a se traduce piei drace)
N|MEN|
Avatar utilizator
geek
geek
 
Mesaje: 107
Membru din: 5-Sep-2007, 22:47

Mesajde N|MEN| » 20-Sep-2007, 00:33

Intrebare pentru administrator...Ce reprezinta emoticonul pe care l-am folosit mai sus?Tipul care face nu sh ce cu gura....sper ca nu e ceva pervers.Daca da....te parasc D-lui Dan Diaconescu Indirect.
N|MEN|
Avatar utilizator
geek
geek
 
Mesaje: 107
Membru din: 5-Sep-2007, 22:47

Mesajde Lenea » 20-Sep-2007, 01:01

^ E o suzeta!!!!! Ce perversa e lumea din ziua de azi..ma duc la Jiji sa-i zic o rugaciune ca am ramas fara bani de ciucalata :(
Lenea
Avatar utilizator
geek
geek
 
Mesaje: 282
Membru din: 18-Sep-2007, 18:21

Mesajde N|MEN| » 20-Sep-2007, 01:42

Esti cumva lenea administratorului sau administratorul insasi?
N|MEN|
Avatar utilizator
geek
geek
 
Mesaje: 107
Membru din: 5-Sep-2007, 22:47

Mesajde ovidiu panciu » 20-Sep-2007, 15:16

Lenea scrie:^ E o suzeta!!!!! Ce perversa e lumea din ziua de azi..ma duc la Jiji sa-i zic o rugaciune ca am ramas fara bani de ciucalata :(

lasă'l olecuţă'n pace ! ( a avut o seară grea,tocmai) ;;)
zîmbeşte mereu,dacă nu poţi,încearcă !Imagine
ovidiu panciu
master
master
 
Mesaje: 619
Membru din: 16-Aug-2007, 14:38
Localitate: sus,la deal

identitati

Mesajde Vizitator » 20-Sep-2007, 19:19

Incep sa am si eu obsesia dublei identitati,desi nu sunt o personalitate multipla,si nici nu mi-a murit fratele geaman,ca sa nu stiu care dintre noi a disparut.Partea interesanta este ca am patit ca d-na PatriciaOn . uneori ma intreb daca in cadrul institutiilor mari,n-ar trebui sa se scrie asa cum este scris si pe tigari:"Fumatul poate sa ucida '.Numai ca in locul "fumatului",putem scrie:"Cuvantul". vanghelis007 '.
Vizitator
 

Mesajde patricia one » 20-Sep-2007, 19:46

Cuvantul nostru poate.. "ucide", metaforic vorbind, desigur.
Dar daca suntem onesti pana la capat, cu noi insine, cel putin, noi il facem sa "ucida"...

Unii asa simt ca... traiesc. Altfel decat in rutina.
Va las pe voi/pe dv.sa judecati daca e alegerea cea mai ... pertinenta a
''menirii" cuvantului :D

Eu cred ca e o alegere facuta in functie de caracter, in pr. si in primul rand ;) si nu neaparat in functie de ceea ce vrei sa dovedesti despre tine :D si ceilalti :D

O seara de nota 10 va doresc!
patricia one
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3022
Membru din: 11-Sep-2007, 16:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde patricia one » 20-Sep-2007, 19:57

N|MEN| scrie:
de`amoru`artei scrie:N-are cum sa iti dea ban- esti genul de om care intri pe fereastra cand ti se inchide usa. :))
Oricum, dragostea dintre voi este exemplara.


Hmm...se spune ca daca iti exprimi intr-un mod vehement antipatia fata de o persoana inseamna de fapt ca in subconstientul tau il iubesti....Gand care imi pune 15 mii de intrebari care-mi rascolesc viata interioara , care de altfel e forte calma :> Oare de fapt imi iubesc soacra?Oare de fapt imi plac tiganii , sau chiar mai mult , ii iubesc?Oare de fapt il iubesc pe Laviniu........ %-( ............. In Moldova e o vorba:"Chiei drashe!!!!"....(a se traduce piei drace)


Vesnica povestioara ... a utiliz. "Laviniu" :mrgreen: Sa stii, scumpule, ca insistenta ta de a aduce mereu vb. despre acest utiliz, se numeste in psihologie... tot "obsesie"!
Crede ma. Ti o spun prieteneste. Un sfat de psiholog. Fara pic de ranchiuna. Eu nu am "mania" urilor inutile.
Pe Forum uri se comunica. Asta e menirea lor. :D
patricia one
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3022
Membru din: 11-Sep-2007, 16:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde Vizitator » 20-Sep-2007, 20:44

N|MEN| scrie:
patricia one scrie:Nu sunt una si aceeasi pers. cu dnul de la 3 bis... Eu sunt din Buc... :D iar pers. de la trei bis. e din Constanta... :D Asa o dovedesc IP. urile de la care si a postat mesajele, ca e din Constanta :D Asa ca... nu ai deloc dreptate!


Sincer nu stiam.Nu am acces la ip-urile userilor decat daca o intreb pe ... stii tu cine:).Am spus asta fiindca aveati acelasi stil de exprimare.Acum imi dau seama ca tipu' de la 3 bis e obsedat spre deosebire de tipa de la 3 tris.

Chiar ar fi un topic bun...."Diferenta dintre dragoste si obsesie".

Eu sunt tipul de la 3 bis: nu sunt homosexual, nu sunt tigan, nu sunt obsedat, sunt doar indragostit. Canalizati-va energia in alta directie, va rog. Si am uitat sa adaug ca eu nu urasc pe nimeni. Cred ca energia negativa pe care o indrepti catre cineva se va intoarce impotriva ta cu siguranta. Asa ca, de ce sa-mi fac rau singur cand pot sa visez la ziua in care Anemona ma va descoperi? Visez, nu sunt obsedat!
Vizitator
 

Mesajde patricia one » 21-Sep-2007, 07:38

Draga Laviniu,

Am un sfat si pentru tine(poate asa se va pune capat, o data si pt. totdeauna(!!!), Doamne ajuta, acestui gen de comentarii tendentioase):

Lasand, la randul tau, laoparte comentariile rautacioase care s-au facut la adresa ta, scrie i Anemonei... pe adresa de mail. Vorbeste i deschis despre tine si despre ce simti pt. ea.
Cu toate ca eu ti am spus deja ca ea are o viata personala implinita, cel mai important va fi, de exemplu, sa primesti un raspuns lamuritor chiar din partea ei, nu sa asculti sau nu de opiniile noastre ori ale altora.

Nu conteaza, in ultima instanta, ce spun si cred unii ori altii despre visul pe care sustii ca il ai, unul mai mult ori mai putin realist, despre ce simti tu pt. ea, important e ca vei primi un raspuns chiar de la ea, si asa te vei lamuri.
Vei stii daca visul tau, dragostea ta vor avea ori ba vreodata sorti de izbanda.
Cea mai pertinenta opinie vizavi de admiratia ta pt. ea este chiar a ei.
Scrie i. Sunt sigura ca iti va oferi un raspuns. Exact, lamuritor si explicit.
Asa vei stii daca pe viitor va trebui sa ti canalizezi sau nu energiile catre o alta dragoste, catre un vis nou...
patricia one
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3022
Membru din: 11-Sep-2007, 16:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde de`amoru`artei » 21-Sep-2007, 14:45

N|MEN| scrie:Hmm...se spune ca daca iti exprimi intr-un mod vehement antipatia fata de o persoana inseamna de fapt ca in subconstientul tau il iubesti....Gand care imi pune 15 mii de intrebari care-mi rascolesc viata interioara , care de altfel e forte calma :> Oare de fapt imi iubesc soacra?Oare de fapt imi plac tiganii , sau chiar mai mult , ii iubesc?Oare de fapt il iubesc pe Laviniu........ %-( ............. In Moldova e o vorba:"Chiei drashe!!!!"....(a se traduce piei drace)


:-/ :hm: :doh: :censored: :blond:
de`amoru`artei
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 8888
Membru din: 21-Iul-2007, 19:39

Mesajde Vizitator » 9-Noi-2007, 15:45

Mi se pare ca in nemteste,-"Zum teufel",are cam acelasi continut.Chestia asta cu"pe cine nu-l poti suferi,il iubesti",suna misto.Ia sa vad,cine ma iubeste?Va rog,nu va ingramaditi,ma multumesc si daca ridicati mana sus.
Vizitator
 

Mesajde kamy_kam » 9-Noi-2007, 18:21

treaba cu germana, nu da bine, pt ca cine d-zeu invata azi in scoala germana? X(
asa ca de vrei sa ne-intelegem mai bine vorbim romaneste :)
din cele 2 randuri scrise, zau daca-mi dau seama de meriti sa fii iubit! :) ;;)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Avatar utilizator
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde Vizitator » 10-Noi-2007, 07:36

Io poso parlare un poco di italiana vero.[Ce-i drept,este o italiana de balta].Dar pentru orice eventualitate,o rup si pe spaniola.Cichita,comprende?Si pe urma se spune ca dragostea nu are granite.Exceptandu-le pe cele care apartin U.E.Asa ca astept ofertele.Dupa ora 16,00.
Vizitator
 

Mesajde kamy_kam » 10-Noi-2007, 11:04

si, comprende! :D
eu am ridicat mana #:-S
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Avatar utilizator
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde m_el » 10-Noi-2007, 12:21

mmm....si pana la urma de ce trebuie sa spunem daca "iubim sau nu " pe cineva , exista varianta de ai ignora pe cei care ne sunt antipatici si de a ne bucura (si nu numai) impreuna de cei care ne sunt simpatici , pe principiu " E loc sub soare pentru toata lumea" .
Care este scopul acestui topic? parerea mea este ca acest subiect nu poate aduce decat discutii in contradictorii .....sa spuna cineva ca ai fi "nedorit" , nu e un sentiment prea placut pentru nimeni !!
m_el
Avatar utilizator
geek
geek
 
Mesaje: 176
Membru din: 14-Aug-2007, 13:35

Mesajde patricia one » 10-Noi-2007, 14:19

mare dreptate ai! :D
patricia one
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3022
Membru din: 11-Sep-2007, 16:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde Super Sylver » 10-Noi-2007, 18:34

De mine puteţi zice, că nu mă supăr. :D
Dacă voi nu mă vreți, eu vă vreau!
Imagine
www.forumulateilor.ro
www.generatiapro.ro
www.pcbazar.ro
www.teotrandafir.tk
www.spiruharet.net
www.alternativasoftpedia.tk
www.3sudest.eu.org
www.eurodance90.eu.org
www.vocaltrance2000.tk
www.phpbb3refugees.com
www.survivorromania.tk
Configuraţii
PC1 - CPU: Intel Core i7-5820K Haswell-E, 6-core, 3.3Ghz, LGA 2011v3, 140W • CPU Cooler: Cooler Master Hyper T4, 4x Heatpipes, vent. 12cm • MB: Gigabyte X99-UD4, 8x DDR4, 2*PCIEx16/2*x8/3*x1, 10*sATA3/1*SATA Ex/1* M.2/GLAN/8*USB3.0 • GPU: Inno3D GeForce GTX 1060, 3GB GDDR5, 192-bit, 8K • RAM: 16GB Kingston HyperX Fury DDR4, 2400Mhz, CL15, Dual Channel Kit • SSD: 250GB Samsung MZ-750250BW 750 EVO, 2.5" SATA 6Gb/s, R/W 540/520 MB/s • HDD: 2x Seagate 8TB, ST8000AS0002, 5900RPM, 128MB, 5.5W • Blu-Ray Writer: LG BH16NS40 • PSU: Corsair VS650, 650W ATX 2.31, eficienta 85%, 12cm fan, 2x 6+2-Pin PCIe, 4x SATA, PFC Activ • Case: Cooler Master Storm Trooper, Full Tower, 4 fans, 9x 5.25 Bays, 8x 3.5 Bays, 13x 2.5 Bays 13 (converted from 5.25” bay by two 4-in 3 HDD modules), 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x eSATA • Left-Panel Fan: Cooler Master SickleFlow 120mm, Red LED • 5.25" Bay: Media Dashboard Card Reader, 6xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 20pin e-SATA, SATA • Router: D-Link DIR-600 • KB: Logitech G510s, USB, black, 18 programmable G-keys, custom backlit keys, dual 3.5mm audio ports, GamePanel LCD • Mouse: A+ G5-Loki, 2500 DPI, USB • Speakers: Genius SP-U120, 2.0, 3W, USB, Black • Headphones: Skullcandy Hesh 2, AC Milan • Gamepad: Thrustmaster F1 Dual Analog Ferrari 150th Italia Exclusive Edition, 10 buttons, 8-way D-pad • Display: LG Flatron W2243S-PF, 21,5", Full HD, 75 Hz, 40W • Printer: HP Deskjet Ink Advantage 4515 All-in-One • OS: Windows 10 Enterprise x64 + Windows 8.1 Pro x64 • AV: Kaspersky Internet Security 2016
PC2 - CPU: AMD Athlon II X2 240, 2800 Mhz, 65W • MB: ASUS M2N68-AM Plus • GPU: GeForce 7025 (on-board) • RAM: Kingmax DDR2 2GB, PC2-8500, 1066 Mhz, 3W • HDD: Seagate 2TB Barracuda ST2000DM001, SATA3, 7200RPM, 64MB • DVD-RW: LG GH22NS50, 30W • PSU: Corsair VS550, 550W, 120mm fan • Case: Intex Easy PC, MiddleTower • KB: Logitech Y-SZ49, 8 multimedia keys, White • Mouse: A4Tech N-360-1, 1600 dpi • Speakers: Intex IT-NB30 • Headphones: A4Tech HS-800, 109 dB • Gamepad: Logitech Rumblepad 2 • Display: LG Flatron 194WTS, 19" • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: Kaspersky Internet Security 2017
PC3 - CPU: AMD Athlon 64 X2 4600+, 2400 Mhz • MB: ECS GeForce7050M-M v1.0A • GPU: GeForce 7050 (on-board) • RAM: Buffalo 1GB DDR2, 667Mhz • HDD: Western Digital 640GB Caviar Blue, WD6400AAKS, SATA2, 7200RPM, 16MB • DVD-RW: LG GH22NS70 • PSU: Casecom ATX 450W • Case: No Name • KB: Digittex KB331M • Mouse: Plano MT1091P • Headphones: Gembird AP-860 • Gamepad: Genius MaxFire Grandias Turbo • Display: AOC 7GlrA • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: None
Laptop 1 - Asus X553MA-XX490D, 15,6" • CPU: Intel Celeron Dual-Core N28eo, 2,16 Ghz • RAM: 4GB DDR3, 1600 MHz • HDD: 500GB, 5400RPM • DVD-RWGPU: Intel HD Graphics • OS: Windows 8.1 Pro x64
Laptop 2 • CPU: AMD Sempron 3000+, 1.80GHz • RAM: 512 MB • HDD: 40GB • DVD-RWDisplay: 15" • Mouse: A+ G1-Seth, 2400DPI, USB • OS: Windows XP x86

Palmares competiţii
FIFA 11 Cupa lui Moş Crăciun • Brazilia • Calificări
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IX) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VIII) • Anglia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VI) • Rusia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. V) • Anglia • Finalist Imagine
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IV) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. III) • Olanda • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. II) • Germania • Semifinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. I) • Olanda • Semifinalist
FIFA 11 (Ed. XVII) • AC Milan • Grupe
FIFA 11 (Ed. XV) • Juventus • Grupe
FIFA 11 (Ed. XII) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 11 (Ed. VIII) • Liverpool • Grupe
FIFA 11 (Ed. VII) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. IV) • Juventus • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. III) • AC Milan • CÎŞTIGĂTOR Imagine
FIFA 11 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. I) • Roma • Grupe
FIFA 08 WC (Ed. III) • Brazilia • Locul 3 Imagine
FIFA 08 WC (Ed. II) • Italia • Semifinalist
FIFA 08 WC (Ed. I) • Franţa • Finalist Imagine
FIFA 08 (Ed. VI) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. V) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. IV) • AC Milan • Finalist Imagine
FIFA 08 (Ed. III) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 08 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală (abandon)
FIFA 08 (Ed. I) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 05 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 05 (Ed. I) • Juventus • Optimi de finală
Şah (Ed. II) • Semifinalist
Şah (Ed. I) • Sfertfinalist (abandon)
Super Sylver
Avatar utilizator
⭐Fratele Cel Rău⭐
⭐Fratele Cel Rău⭐
 
Mesaje: 25526
Membru din: 11-Mai-2006, 19:04
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Joc preferat: FIFA

Mesajde Vizitator » 10-Noi-2007, 20:24

Patricia,vezi ca "vizitatorul"care m-a citat pe mine,este fratele meu geaman.Acesta sunt eu,si ca sa stii ca nu te mint,dincolo,am postat deja cateva poezii si am deschis un blog cu:"Aleodor imparat".Problema logarii,se leaga de calculator,care astazi isi face de cap.Pe urma,nu sunt decat in vizita.Chiar asta sunt,un vizitator.In ce priveste userii doriti sau nedoriti,nu exista decat poate cateva cazuri izolate de nefericiti care incearca sa polueze atmosfera cu lipsa lor de educatie.In ce priveste discutia cu kamy,a fost o gluma,sigur ca nu am pretentia sa fiu iubit de toata lumea.Tin minte ca atunci cand ii cantam Julietei mele o cantoneta de dragoste,m-am trezit cu rosii,cepe si alte zarzavaturi aruncate in cap,de unde am dedus ca nu toata lumea te iubeste,indragostitii avand tot dreptul sa ceara spor de periclitate,meseria lor fiind la fel de periculoasa,ca si a ziaristilor.
Vizitator
 

Mesajde kamy_kam » 10-Noi-2007, 22:29

Dream Catcher scrie:De mine puteţi zice, că nu mă supăr. :D


o, si pe tine te iubim fii sigur! :) ridic si pt tine mana #:-S
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Avatar utilizator
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde Vizitator » 10-Noi-2007, 23:39

Multumesc
Vizitator
 

Mesajde m_el » 11-Noi-2007, 10:20

De mine puteţi zice, că nu mă supăr.

daca tot putem zice.....unde e butonul ala de "edit" pentru propriul post ??
........nenea administratorul ai face bine sa ni-l pui la dispozitie !! :D
m_el
Avatar utilizator
geek
geek
 
Mesaje: 176
Membru din: 14-Aug-2007, 13:35

Mesajde patricia one » 11-Noi-2007, 12:27

m_el scrie:
De mine puteţi zice, că nu mă supăr.

daca tot putem zice.....unde e butonul ala de "edit" pentru propriul post ??
........nenea administratorul ai face bine sa ni-l pui la dispozitie !! :D


E o tampenie sa nu l ai la dispozitie! AM INTREBAT SI EU, in mai multe postari, dar admin. tace! 8-| :oops: :-O
Ba mai mult, schimba interfata, cu una insipida, parca ar fi pentru copiii prescolari, ori mai rau........ :))
A cui a fost ideea sa nu poti posta decat text, habar nu am, dar cert e ca asta VA ALUNGA REPEJOR, REPEJOR, din ce in ce mai multi utiizatori.... :oops: SAD THING!!!!!!!!!!!!!!
F. trist! :-O
patricia one
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3022
Membru din: 11-Sep-2007, 16:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde kamy_kam » 11-Noi-2007, 12:31

am trimis admin-ului un mesaj, sa vedem ce s-a intamplat, putina rabdare va rog, dar inca odata va zic cu mana pe inima ca la mine nu s-a schimbat nimic, dar el trebuie sa stie ce a facut, sa speram ca o sa si raspunda! :|
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Avatar utilizator
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul
Forum Statistici

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori

Opţiuni

Înapoi la ☻Hai să ne cunoaştem

Reclame