Imagine Make love, fuck war Imagine

Moderatori: cristian1, Paulici, bb_girl, Katutza, bozvaci

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

Mesajde Calatorul » 22-Ian-2008, 18:46

* La cat ne dezamagesc ei... Si de multe ori cu o nepasare demna de OSCAR sau CARTEA RECORDURILOR... , poate ar fi mai bine sa nu le afli... *

De ce lasi adevaruri nerostite? Sincer vreau sa aud parerea ta ca femeie,am dreptu (ca barbat) sa stiu ce anume poate dezamagi intr-atat o femeie incat sa considere ca toti barbatii sunt la fel.
Eu spun ca poate ar fi mai bine sa aflu !
Zambeste daca vrei sau....... ramai trist; este alegerea ta !
Calatorul
Avatar utilizator
pro
pro
 
Mesaje: 465
Membru din: 28-Dec-2007, 17:24
Localitate: Bucuresti

Reclame

Mesajde kamy_kam » 22-Ian-2008, 21:24

poate ca nu toti barbatii sunt la fel, dar am o parere f proasta despre ei, multi nu cauta decat un singur lucru, asta ma enerveaza cel mai mult, cineva mi-a zis intr-o zi:
-nu sti ce urmeaza dupa o cafea?
-nu, am raspuns eu, trebuie sa urmeze neaparat ceva? :-?
-atunci de ce ai mai acceptat sa servesti cu mine o cafea?
-ca sa stam de vorba :|
-pai daca doream sa stam de vorba nu era nevoie sa cheltuim 10 roni, o puteam face si pe strada
asta e parerea mea despre barbati ~X(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Avatar utilizator
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde Lucylle » 22-Ian-2008, 21:25

=))
Lucylle
Avatar utilizator
pro
pro
 
Mesaje: 363
Membru din: 4-Oct-2007, 12:37

Mesajde Calatorul » 22-Ian-2008, 21:30

De la "cineva" ai generalizat si ai ajuns sa spui "asta e parerea mea despre barbati". ! Nu este cam radical?
Zambeste daca vrei sau....... ramai trist; este alegerea ta !
Calatorul
Avatar utilizator
pro
pro
 
Mesaje: 465
Membru din: 28-Dec-2007, 17:24
Localitate: Bucuresti

Mesajde patricia one » 23-Ian-2008, 15:14

Calatorul scrie:* La cat ne dezamagesc ei... Si de multe ori cu o nepasare demna de OSCAR sau CARTEA RECORDURILOR... , poate ar fi mai bine sa nu le afli... *

De ce lasi adevaruri nerostite? Sincer vreau sa aud parerea ta ca femeie,am dreptu (ca barbat) sa stiu ce anume poate dezamagi intr-atat o femeie incat sa considere ca toti barbatii sunt la fel.
Eu spun ca poate ar fi mai bine sa aflu !


Printre randuri se ghicea si raspunsul pe care l vrei tu: BARBATII NU FAC APROAPE NIMIC, nu simt nevoia, in majoritatea lor, sa faca ceva ca sa-si indrepte greselile! Mentalitatea, felul cum isi exprima sentinentele etc.

Adresea au impresia, mai mult, ca sunt incapabili sa comita vreo greseala, punand asta pe seama imaginatiei partenerelor lor...
Sau a celor din jur: familie, prieteni etc.

Ca felul cum se poarta, dupa ce ceva anume nu mai e intocmai cum doresc domniile lor, e perfect normal... La fel si modul cum reactioneaza, replica... SAU CUM SE INCHID IN EI, de ai zice ca o fac pe vecie... Ca numai ei sunt cei care sufera daca ceva nu mai e asa cum era inainte...
Daca incerci sa argumentezi, sa rezolvi, sa intelegi...ce s-a intamplat, pentru ffffffff. multi, devii brusc si aproape definitiv... cel mai mare dusman al lor, de unde pana mai ieri erai, dupa cum o spuneau, fiinta cea mai suava si angelica, cea pe care o iubeau...infinit.

Cu ghilimelele de rigoare, in multe cazuri...

DAR STII LA CE SUNT EI <EXPERTI>? La capitolul lamentari...
"Sunt nefericit, nimeni nu ma intelege, asa ca sa ma lasati in pace, cu totii, ca nu am chef de nimeni si de nimic.. CLAR?!?"

DACA AR VREA SA SE FACA INTELESI, ALTA AR FI SITUATIA...
DACA NU AR FI ATAT DE EGOCENTRICI, DACA AR VALORA MAI MULT O RELATIE SI PARTENERA DE LANGA EI, DACA NU AR CREDE CA LA I IMPAS MAJOR E SFARSITUL LUMII...
DACA AR IUBI CU ADEVARAT....
DACA...

ORI POATE CA O FAC, UNII DINTRE EI, DAR NU STIU ORI NU VOR S-O ARATE... SAU NU O ARATA LA TIMP, SI APOI SE LAMENTEZA, INUTIL, COPILARESTE SI PROSTESTE, CA AU PIERDUT!

BINEINTELES, 'din cauza ei, a altora", niciodata in I rand din cauza lor...
CUM ALTFEL?!? :|

Zii cum vrei: egoism, lasitate, teama, spaima de a iubi si a pierde mai tarziu, neputinta, nepricepere, nepasare, lipsa de comunicare, lipsa dorintei de a te implica cu adev. in relatie, de a avea responsabilitati, de a te si a darui la fel de mult cum vrei sa se se daruiasaca si ea, total, si sa ti daruiasca iubire, intelegere, respect etc. Comoditate, neglijenta, nevoia de a te darui, mai bine, poate, si total... carierei, si nu iubirii. Lipsa de timp... Lipsa vointei de a ti face timp pentru tine insuti, pentru ceea ce iubesti: partenera, copiii familie...

De multe ori luand in brate ca pe un scut 'scuza"_ "E ASA GREA VIATA ASTAZI CA IUBIREA A DEVENIT UN MOFT" LA CE BUN SA TI FACI TIMP PT. EA?!? ALTELE SUNT PRIORITATILE..."

[i]Bineinteles, fac precizarea, ca atat barbatii, cat si femeile pot comite, desigur, la un moment dat, din aceleasi motivatii sau nu, aceleasi greseli sau unele asemanatoare. Mai mici sau mai mari...
DACA SE IUBESC, important e sa comunice si sa le indrepte de comun acord, salvandu-si iubirea, povestea si relatia. Si de multe ori familia, caminul ...
[/i]

O SA SPUI, POATE: "DE MULTE ORI E IMPOSIBIL SA MAI SALVEZI CEVA..."
Asa e, dar daca iti iubesti cu adevarat partenerul de viata, esti dator sa incerci... Cu sinceritate, vointa si rabdare. BARBATII, DE MULTE ORI, nici nu-si dau silinta in a incerca sa salveze ceva...
Renuntand, in f. multe cazuri, sa se salveze pana si pe ei insisi, daramite iubirea...
Ultima oară modificat de patricia one pe 24-Ian-2008, 13:00, modificat 1 dată în total.
patricia one
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3022
Membru din: 11-Sep-2007, 16:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde kamy_kam » 23-Ian-2008, 19:06

ah, cat de bine ai zis patricia, ce bine ai exprimat totul, la fel gandeam si eu, dar nu reuseam sa spun asa cum ai pus tu punctul pe i :)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Avatar utilizator
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde Vizitator » 23-Ian-2008, 20:50

Tanti Cami, sunteti sigura ca punctul a fost pus pe" i "si nu pe alta litera? Ca mie imi lipsesc din alfabetar literele " u," "m", si "Y". Si daca nu mi le dati inapoi, va spun lu' doamna invatatoare. Sa va puna nota 4 la purtare. Gigel imi sopteste daca ati cerut si parerea unui barbat.( Ce e ala barbat?Uite, Gigel nu este fetita, are cocosel, dar nu are mustata si barba, si nu vorbeste ca d-l invatator, pe nas, ca trebuie sa tii umbrela deschisa, sa nu ajungi ciuciulete acasa ca te bate mama.)
Vizitator
 

Mesajde anda197858 » 24-Ian-2008, 06:22

Daca imi e permis, as reveni asupra acestiu subiect. Barbatii, vorbind in general, spuneam eu ca sint cele mai firave fiinte, cele mai fragile fiinte, etc.
Acum probabil ar trebui sa va si explic de ce gindesc eu asa. La modul general, ei, barbatii isi gasesc tot felul de "ascunzisuri" pentru tot ce se intimpla si anume :
-vai dar nu am chef sa vin in oras (raspunsul corect ar fi:-nu am destui bani sa ma imbat crita pina tu mergi la alimentara.)
-da, dar sa stii ca din cauza ca ea era cu altul, ne-am despartit (raspuns corect:-am avut amindoi vina si ne-am despartit)
-asa de tare ma doare spatele,aspira tu in camera(raspuns corect:-nu am chef sa aspir,mai ales ca a inceput meciul)
Si exemple ca acestea ar mai fi, de aceea cred eu ca sint cele mai sensibile fiinte de pe pamint. Sint binenteles si alte motive, dar am sa le enumar data viitoare pentru ca acum sincera sa fiu imi e cam somn. Asa ca va doresc noapte buna tuturor.
anda197858
Avatar utilizator
master
master
 
Mesaje: 817
Membru din: 16-Iul-2007, 16:50

Mesajde vanghelis007 » 24-Ian-2008, 09:04

Si tu Anda? Aici nu se vorbeste despre cazurile locale. Uite, eu unul cunosc un barbat simpatic, ca sa nu spun frumos, destept, cu bani, cu masina mica, si vila .Din nefericire, omul nu este disponibil, pentru ca a pus L.L.L. ochii pe el.
Hai sa fugim prin camerele vaste
Imagine
vanghelis007
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3064
Membru din: 15-Sep-2007, 12:17
Localitate: Ploiesti

Mesajde patricia one » 24-Ian-2008, 09:10

kamy_kam scrie:ah, cat de bine ai zis patricia, ce bine ai exprimat totul, la fel gandeam si eu, dar nu reuseam sa spun asa cum ai pus tu punctul pe i :)


multumesc. Am apreciat si eu ce ai comentat mai sus.
La fel ca si comentariul Andei...

>:D<
patricia one
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3022
Membru din: 11-Sep-2007, 16:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde vanghelis007 » 24-Ian-2008, 11:44

N-am inteles. Cand am sosit eu, a strans emoticonul mainile? Dar ce, au ajuns emoticoanele sa-si faca de cap pe forum? Ce-ar fi daca... Mi-a venit o ideie inteleapta: Daca de fapt noi suntem emoticoanele adevarate, iar celelalte sunt emoticoane oameni? Si ele sunt de fapt cele care ne posteaza pe noi?
Hai sa fugim prin camerele vaste
Imagine
vanghelis007
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3064
Membru din: 15-Sep-2007, 12:17
Localitate: Ploiesti

Mesajde patricia one » 24-Ian-2008, 13:02

adica pana si la ... ;) postat am cam <fugi> frumusel de raspunderea vb. noastre? :-?
patricia one
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3022
Membru din: 11-Sep-2007, 16:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde vanghelis007 » 24-Ian-2008, 14:55

Credeti asta? Eu as fi sincer cu Dvs. dar atunci cand un om este sincer, el devine vulnerabil.Acesta este un aspect. Pentru un dialog echitabil, si persoana cealalta trebuie sa raspunda cu aceeasi sinceritate. Va incumetati sa riscati? Si sub nici o forma pe forum. Nu sunt o persoana publica, asa ca tin la intimitatea mea. Ma tem de pestisorii aceia cu dintisori ascutiti, care ar putea sa rontaie din noi ca la sorici.
Hai sa fugim prin camerele vaste
Imagine
vanghelis007
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3064
Membru din: 15-Sep-2007, 12:17
Localitate: Ploiesti

Mesajde kamy_kam » 24-Ian-2008, 20:21

barbatii :)
ca de obicei :)
nu inteleg nimic din ceea ce discutam noi :)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Avatar utilizator
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde Super Sylver » 24-Ian-2008, 21:44

kamy_kam scrie:poate ca nu toti barbatii sunt la fel, dar am o parere f proasta despre ei, multi nu cauta decat un singur lucru, asta ma enerveaza cel mai mult, cineva mi-a zis intr-o zi:
-nu sti ce urmeaza dupa o cafea?
-nu, am raspuns eu, trebuie sa urmeze neaparat ceva? :-?
-atunci de ce ai mai acceptat sa servesti cu mine o cafea?
-ca sa stam de vorba :|
-pai daca doream sa stam de vorba nu era nevoie sa cheltuim 10 roni, o puteam face si pe strada
asta e parerea mea despre barbati ~X(

Ai dreptate. Cam aşa sunt vreo 80-90% dintre bărbaţi. ;) Şi chiar mă bucur, pentru că astfel băieţii buni ca mine, sunt mai apreciaţi. :) :oops: :mrgreen:
Dacă voi nu mă vreți, eu vă vreau!
Imagine
www.forumulateilor.ro
www.generatiapro.ro
www.pcbazar.ro
www.teotrandafir.tk
www.spiruharet.net
www.alternativasoftpedia.tk
www.3sudest.eu.org
www.eurodance90.eu.org
www.vocaltrance2000.tk
www.phpbb3refugees.com
www.survivorromania.tk
Configuraţii
PC1 - CPU: Intel Core i7-5820K Haswell-E, 6-core, 3.3Ghz, LGA 2011v3, 140W • CPU Cooler: Cooler Master Hyper T4, 4x Heatpipes, vent. 12cm • MB: Gigabyte X99-UD4, 8x DDR4, 2*PCIEx16/2*x8/3*x1, 10*sATA3/1*SATA Ex/1* M.2/GLAN/8*USB3.0 • GPU: Inno3D GeForce GTX 1060, 3GB GDDR5, 192-bit, 8K • RAM: 16GB Kingston HyperX Fury DDR4, 2400Mhz, CL15, Dual Channel Kit • SSD: 250GB Samsung MZ-750250BW 750 EVO, 2.5" SATA 6Gb/s, R/W 540/520 MB/s • HDD: 2x Seagate 8TB, ST8000AS0002, 5900RPM, 128MB, 5.5W • Blu-Ray Writer: LG BH16NS40 • PSU: Corsair VS650, 650W ATX 2.31, eficienta 85%, 12cm fan, 2x 6+2-Pin PCIe, 4x SATA, PFC Activ • Case: Cooler Master Storm Trooper, Full Tower, 4 fans, 9x 5.25 Bays, 8x 3.5 Bays, 13x 2.5 Bays 13 (converted from 5.25” bay by two 4-in 3 HDD modules), 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x eSATA • Left-Panel Fan: Cooler Master SickleFlow 120mm, Red LED • 5.25" Bay: Media Dashboard Card Reader, 6xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 20pin e-SATA, SATA • Router: D-Link DIR-600 • KB: Logitech G510s, USB, black, 18 programmable G-keys, custom backlit keys, dual 3.5mm audio ports, GamePanel LCD • Mouse: A+ G5-Loki, 2500 DPI, USB • Speakers: Genius SP-U120, 2.0, 3W, USB, Black • Headphones: Skullcandy Hesh 2, AC Milan • Gamepad: Thrustmaster F1 Dual Analog Ferrari 150th Italia Exclusive Edition, 10 buttons, 8-way D-pad • Display: LG Flatron W2243S-PF, 21,5", Full HD, 75 Hz, 40W • Printer: HP Deskjet Ink Advantage 4515 All-in-One • OS: Windows 10 Enterprise x64 + Windows 8.1 Pro x64 • AV: Kaspersky Internet Security 2016
PC2 - CPU: AMD Athlon II X2 240, 2800 Mhz, 65W • MB: ASUS M2N68-AM Plus • GPU: GeForce 7025 (on-board) • RAM: Kingmax DDR2 2GB, PC2-8500, 1066 Mhz, 3W • HDD: Seagate 2TB Barracuda ST2000DM001, SATA3, 7200RPM, 64MB • DVD-RW: LG GH22NS50, 30W • PSU: Corsair VS550, 550W, 120mm fan • Case: Intex Easy PC, MiddleTower • KB: Logitech Y-SZ49, 8 multimedia keys, White • Mouse: A4Tech N-360-1, 1600 dpi • Speakers: Intex IT-NB30 • Headphones: A4Tech HS-800, 109 dB • Gamepad: Logitech Rumblepad 2 • Display: LG Flatron 194WTS, 19" • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: Kaspersky Internet Security 2017
PC3 - CPU: AMD Athlon 64 X2 4600+, 2400 Mhz • MB: ECS GeForce7050M-M v1.0A • GPU: GeForce 7050 (on-board) • RAM: Buffalo 1GB DDR2, 667Mhz • HDD: Western Digital 640GB Caviar Blue, WD6400AAKS, SATA2, 7200RPM, 16MB • DVD-RW: LG GH22NS70 • PSU: Casecom ATX 450W • Case: No Name • KB: Digittex KB331M • Mouse: Plano MT1091P • Headphones: Gembird AP-860 • Gamepad: Genius MaxFire Grandias Turbo • Display: AOC 7GlrA • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: None
Laptop 1 - Asus X553MA-XX490D, 15,6" • CPU: Intel Celeron Dual-Core N28eo, 2,16 Ghz • RAM: 4GB DDR3, 1600 MHz • HDD: 500GB, 5400RPM • DVD-RWGPU: Intel HD Graphics • OS: Windows 8.1 Pro x64
Laptop 2 • CPU: AMD Sempron 3000+, 1.80GHz • RAM: 512 MB • HDD: 40GB • DVD-RWDisplay: 15" • Mouse: A+ G1-Seth, 2400DPI, USB • OS: Windows XP x86

Palmares competiţii
FIFA 11 Cupa lui Moş Crăciun • Brazilia • Calificări
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IX) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VIII) • Anglia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VI) • Rusia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. V) • Anglia • Finalist Imagine
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IV) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. III) • Olanda • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. II) • Germania • Semifinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. I) • Olanda • Semifinalist
FIFA 11 (Ed. XVII) • AC Milan • Grupe
FIFA 11 (Ed. XV) • Juventus • Grupe
FIFA 11 (Ed. XII) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 11 (Ed. VIII) • Liverpool • Grupe
FIFA 11 (Ed. VII) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. IV) • Juventus • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. III) • AC Milan • CÎŞTIGĂTOR Imagine
FIFA 11 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. I) • Roma • Grupe
FIFA 08 WC (Ed. III) • Brazilia • Locul 3 Imagine
FIFA 08 WC (Ed. II) • Italia • Semifinalist
FIFA 08 WC (Ed. I) • Franţa • Finalist Imagine
FIFA 08 (Ed. VI) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. V) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. IV) • AC Milan • Finalist Imagine
FIFA 08 (Ed. III) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 08 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală (abandon)
FIFA 08 (Ed. I) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 05 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 05 (Ed. I) • Juventus • Optimi de finală
Şah (Ed. II) • Semifinalist
Şah (Ed. I) • Sfertfinalist (abandon)
Super Sylver
Avatar utilizator
⭐Fratele Cel Rău⭐
⭐Fratele Cel Rău⭐
 
Mesaje: 25530
Membru din: 11-Mai-2006, 19:04
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Joc preferat: FIFA

Mesajde vanghelis007 » 25-Ian-2008, 19:31

Draga Dream, in primul rand, noi barbatii suntem o raritate. Din acest motiv, doamnele ar trebui sa ne trateze princiar. Cand aparem pe forum sa faca o reverenta adanca si sa se adreseze cu: Majestate.. In sfarsit, pot spune si "Excelenta", ca sa se patrunda de cat de importanti suntem. De la cele doua cuvinte in jos, orice fel de adresare este o crima de Lesmajestate. Nu mai vorbesc de covorul rosu (poate sa fie si de alta culoare, nu am nimic impotriva,), iar de fursecuri, masline si salam, plus cafeaua, nu trebuie sa respecte ele protocolul? Nu uita Dream, ca permanent, femeile incearca sa atenteze asupra noastra. Iti faci tu vreodata unghiile cand te duci la o intalnire?Iti faci tu buzele cu carmin, sau iti dai cu carmaz in obraji? Versi tu o tona de apa de colonie pe tine, de parca s-a intors din nou Potopul pe pamant, de fug toate pasarile si animalutele cat le tin piciorusele, ca sa nu se sufoce din greseala?Pai vezi?Nu stam noi verticali in vreme ce ele se inclina pana la pamant?Te las sa reflectezi cu judecata ta sclipitoare de ateu convins si dintr-o bucata.
Hai sa fugim prin camerele vaste
Imagine
vanghelis007
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3064
Membru din: 15-Sep-2007, 12:17
Localitate: Ploiesti

Mesajde anda197858 » 26-Ian-2008, 02:27

vanghelis007 scrie:Draga Dream, in primul rand, noi barbatii suntem o raritate. Din acest motiv, doamnele ar trebui sa ne trateze princiar. Cand aparem pe forum sa faca o reverenta adanca si sa se adreseze cu: Majestate.. In sfarsit, pot spune si "Excelenta", ca sa se patrunda de cat de importanti suntem. De la cele doua cuvinte in jos, orice fel de adresare este o crima de Lesmajestate. Nu mai vorbesc de covorul rosu (poate sa fie si de alta culoare, nu am nimic impotriva,), iar de fursecuri, masline si salam, plus cafeaua, nu trebuie sa respecte ele protocolul? Nu uita Dream, ca permanent, femeile incearca sa atenteze asupra noastra. Iti faci tu vreodata unghiile cand te duci la o intalnire?Iti faci tu buzele cu carmin, sau iti dai cu carmaz in obraji? Versi tu o tona de apa de colonie pe tine, de parca s-a intors din nou Potopul pe pamant, de fug toate pasarile si animalutele cat le tin piciorusele, ca sa nu se sufoce din greseala?Pai vezi?Nu stam noi verticali in vreme ce ele se inclina pana la pamant?Te las sa reflectezi cu judecata ta sclipitoare de ateu convins si dintr-o bucata.

007 draga, te autodivinizezi? Da-te draga din fata oglinzii ca te deochi singur.
anda197858
Avatar utilizator
master
master
 
Mesaje: 817
Membru din: 16-Iul-2007, 16:50

Mesajde anda197858 » 26-Ian-2008, 02:32

vanghelis007 scrie:Si tu Anda? Aici nu se vorbeste despre cazurile locale. Uite, eu unul cunosc un barbat simpatic, ca sa nu spun frumos, destept, cu bani, cu masina mica, si vila .Din nefericire, omul nu este disponibil, pentru ca a pus L.L.L. ochii pe el.

Barbat destept?! Da unde ai vazut tu asa ceva? Iar vilele, banii, masinile, nu sint ceva atragator pentru mine. Din punctul meu de vedere,barbatii trebuie sa fie frumosi sufleteste si daca se poate, tacuti. E suficient, pentru ca daca isi arata "inteligenta" spun numai prostii. Concluzionind 007 fi baiat frumos si nu prea inteligent. >:D<
ps. rog emoticonul sa ramina cu bratele deschise.
anda197858
Avatar utilizator
master
master
 
Mesaje: 817
Membru din: 16-Iul-2007, 16:50

Mesajde vanghelis007 » 26-Ian-2008, 08:32

Anduta, te dezamagesc. Sunt un baiat urat.
Ultima oară modificat de vanghelis007 pe 26-Ian-2008, 16:37, modificat 1 dată în total.
Hai sa fugim prin camerele vaste
Imagine
vanghelis007
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3064
Membru din: 15-Sep-2007, 12:17
Localitate: Ploiesti

Mesajde de`amoru`artei » 26-Ian-2008, 08:34

Si modest domnule V, ati uitat. :))
de`amoru`artei
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 8888
Membru din: 21-Iul-2007, 19:39

Mesajde vanghelis007 » 26-Ian-2008, 16:38

As vrea eu.
Hai sa fugim prin camerele vaste
Imagine
vanghelis007
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3064
Membru din: 15-Sep-2007, 12:17
Localitate: Ploiesti

Mesajde kamy_kam » 26-Ian-2008, 18:49

si frumos si destept si devreme acasa, prea multe vrem si noi ;;)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Avatar utilizator
Moderator telenovele
Moderator telenovele
 
Mesaje: 9388
Membru din: 12-Aug-2007, 15:20
Localitate: madrid , orasul visurilor mele

Mesajde anda197858 » 27-Ian-2008, 01:09

vanghelis007 scrie:Anduta, te dezamagesc. Sunt un baiat urat.

Vezi draga, e exact ce iti spuneam: nu fi prea inteligent ca strica. ~X( . De unde stii tu ca nu esti frumos? O persoana nu poate fi frumoasa sau urita, pentru ca fiecare dintre noi sintem cei mai frumosi pentru unii, la fel fiecare dintre noi sintem cei mai uriti pentru altii. Era asa de greu sa deduci singur? 8-)
anda197858
Avatar utilizator
master
master
 
Mesaje: 817
Membru din: 16-Iul-2007, 16:50

Mesajde vanghelis007 » 27-Ian-2008, 10:48

Deductiile sunt ca medicamentele. Cu cat deduci mai mult, cu atat de zapacesti de cap mai tare. Pana la urma nu mai stiu cum sunt: frumos sau urat? Despre celelalte nu mai vorbesc, pentru ca toate prostiile pe care le-am facut in viata , apar in dosarul personal al lui "vanghelis007, "daca-l accesezi pe Google.(Acest D.N.A. al informaticii moderne).
Hai sa fugim prin camerele vaste
Imagine
vanghelis007
Avatar utilizator
guru
guru
 
Mesaje: 3064
Membru din: 15-Sep-2007, 12:17
Localitate: Ploiesti

Mesajde anda197858 » 27-Ian-2008, 20:49

Te-am zapacit 007? :oops:
anda197858
Avatar utilizator
master
master
 
Mesaje: 817
Membru din: 16-Iul-2007, 16:50

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul
Forum Statistici

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori

Opţiuni

Înapoi la ♥ Love & Sex

Reclame